To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Ataköy Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Ataköy Halı Yıkama

atakoy-hali-yikama

Bakırköy ile arasında çok fazla mesafe olmayan Ataköy halı yıkama fabrikamıza ulaşım konusunda da en rahat semtlerden bir tanesidir. Genellikle elit kesimin içerisinde bulunduğu semtimiz modern çizgisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ataköy semti sakinleri temizlik konusunda fazlasıyla titiz. Bu sektörde farklı semtler için de hizmet veriyoruz fakat Ataköy sakinleri özellikle bakım ve temizlik için bizleri çok daha yoğun bir şekilde arıyorlar. Billur halı yıkama firması olarak yoğun telefonlara en kısa sürelerde geri dönüş yapmaya özen gösteriyoruz. Diğer firmaların aldığı şikayetlerden haberimiz var fakat bizim firmamızda olumsuzluklara yer yoktur. Halı yıkama firmamızda ilk öncelik siz değerli müşterilerin güvenidir. Bu güveni sağlamak için yıllarca çok uğraştık ve bu saatten sonra kaybetmek manasız olacaktır. Ataköy halı yıkama halkına hak ettiği üst düzey kalitede halı yıkama hizmetini sunmak için düzenlediğimiz kampanyalar ve sunduğumuz en uygun fiyatlar sayesinde müşterilerimiz ile olan ilişkimizi daha sağlam temellere dayandırmaya çalışıyoruz.

Billur halı yıkama firmasının çağrı merkezi çalışanları sizlere 7 gün 24 saat destek sunuyor. Halılarınız ile ilgili sorunları telefonlarımız ve ekiplerimiz sayesinde sorabilir ve gerekli bilgileri kısa sürede alabilirsiniz. Teknik destek hattımız ücretsiz olarak sizlere hizmet veriyor. Unutmayın her şey para değildir ve olaylara özellikle hizmet sektöründe bu şekilde yaklaşırsanız kaybedersiniz. Billur halı yıkama firması olarak fiyat ve kalite konusunda ters orantılı hareket ediyoruz. Fiyatlarımız sektöre göre inanılmaz derecede ucuz fakat kalitemiz ters orantılı olarak inanılmaz şekilde uygundur. Billur halı yıkama merkezi ailesi olarak çalışanlarımızla arkadaş gibi hareket ediyoruz. Bu ailenin içerisinde yer almak için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşmak ve ürün temizliği konusunda talebinizi bildirmek olacaktır. Bizler temizlik aşamasında boya konusunda hassas davranıyoruz ve teknoloji harikası makinelerimiz asla ve asla renk konusunda sorun çıkarmıyor. Verdiğiniz ürünler sizlere ilk günkü gibi teslim ediliyor. Halıların temizliği her zaman zahmetlidir ve hanımlar için oldukça zordur. Yapılan temizlik tek başınıza olduğu zaman pek de faydalı olmaz. Bizler bu işi profesyonel olarak yapıyoruz ve yılların verdiği tecrübe ve deneyimi işlerimize aktarıyoruz. Ataköy halkının halı konusunda hassasiyeti çok başka. Yazının başında da belirttiğimiz gibi düzenli olarak bakım ve temizlik için bizleri arayan sabit müşterilerimiz var. Özellikle yaz ayları öncesinde genel bir temizlik adına birçok sipariş alıyoruz. Bu yoğunluk bizleri memnun ediyor ve her müşterimize en kısa sürede yetişmek ve hizmet vermek için servis ağlarımızı ve ekip araçlarımızın sayısını arttırmış bulunuyoruz.

Web sitemiz de hizmete girmiş durumda ve internet bağlantınız varsa eğer sitemizi ziyaret ederek firmamız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilir ve bu bilgiler sayesinde firmamızın geçmişini de öğrenebilirsiniz. Billur halı yıkama firması olarak mail kutumuzu sürekli olarak kontrol ediyoruz. Burada çok güzel gelişmeler olduğunu ve sizlerin olumlu fikirlerini görüyoruz. Kaliteyi en ucuza satın almak ve harika bir ürün teslimi istiyorsanız bizler hafta içi her gün siz değerli Ataköy sakinlerinin hizmetindeyiz. Teknoloji harikası makinelerimiz ve uzman ekibimiz sayesinde halılarınız ilk günkü kadar temiz ve ilk günkü kadar pırıl pırıl olacaktır. Billur halı yıkama firmasında para çok fazla önem arz etmek bu yüzden ödeme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Fiyatlarımız zaten uygundur ve sizler biraz daha rahat edin diye kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz de mevcuttur. Billur halı yıkama firması Ataköy Halı Yıkama da güler yüz ve dürüstlüğün sembolü olmaya ve siz değerli müşterilerini en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

 

Ataköy, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan bir semt olup Türkiye’de uygulanmış ilk uydu kent projelerinden biridir. 2000 yılı nüfusu 43.136 kişi olarak kaydedilmiştir. Mahallenin posta kodu 34158’dir. Emlak Bankası’na ait bir proje olan Ataköy, bugün 11 kısıma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla, ortalama bir ilden fazla nüfusu barındıran bir yerleşimdir. İdari olarak Bakırköy sınırları içinde yer alan Ataköy, Yunus Emre Kültür Merkezi, Bakırköy Belediye Konservatuarı,Galleria Alışveriş Merkezi, Ataköy Marina, Atrium AVM gibi kurum ve merkezleri de içinde bulundurur.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ