To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Avcılar Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Avcılar Halı Yıkama

avcilar-hali-yikama

Avcılar İstanbul’un en gözde ilçelerinden bir tanesidir. Gerek nüfus bakımından gerek gelişmişlik bakımından Avcılar bu listede ilk sıralarda yerini alıyor. Bizler Billur halı yıkama firması olarak Avcılar halkı için gerektiği zaman ve gerektiği saatte en kaliteli hizmeti sunmak için varız. Kalabalık nüfus her sektörde olduğu gibi bizim için de büyük önem arz ediyor. Kalabalık nüfusun getirileri çok fazladır. Hizmet talebi ne kadar fazla olursa sektörün gelişimine olan katkısı da bir o kadar fazla oluyor. Avcılar Halı yıkama sektöründe daima ilk sıralara oynayan Billur halı yıkama firması kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile zaman konusunda da siz değerli müşterilerine hiçbir şekilde sıkıntı yaratmıyor.

Avcılar nezih bir ilçe ve bu da bizim için bir başka önem arz eden durum. Ev hanımları yoğun geçen günün ve yoğun geçen dönemin ardından halı yıkama için firmamızı aramaktadır. Bireysel olarak yapılan temizlik açıkçası çok fazla etkili olmuyor. Billur Halı Yıkama olarak Avcılar halı yıkama fabrikası çalışma ortamımız diğer firmalara göre biraz daha gelişmiş ve modern bir yapıya sahip. Teknolojinin son ürünlerini en iyi şekilde kullanan firmamız yeniliklere de açıktır. Müşteri memnuniyeti konusunda duruşumuz yıllardır belli. Firma ve çalışanlar olarak sizlerin memnuniyeti daima ilk hedefimiz bu yüzden aldığımız ürünü zamanında ve en kısa sürede adreslesinizden alıyor ve tekrar kapınıza kadar getiriyoruz. Sizlerin beklentilerini ve taleplerini de dinliyor ve temizlik işlemini bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz çünkü Billur halı yıkama firması para odaklı değil, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni odaklı hizmet vermektedir. Avcılar Halı yıkama hizmetlerimizden kısaca bahsedecek olursak: Bizlere ulaştığınız andan itibaren adreslerinize kısa sürede geliriz ve gerekli bilgileri not alırız. Teslim süresi belirlenir ve teslim etmeden önce de sizleri arar gerekli bilgilendirmeyi yaparız. Uygun olduğunuz gün ve saat halınızı tertemiz şekilde adreslerinize ulaştırırız. Halılarınız özel araçlarımızla alınır ve az önce de belirttiğimiz gibi en uygun zamanda yine özel araçlarımız ile adreslerinize bırakılır.

Halı yıkama işlemlerinde gerekli temizleme, deterjanlama ve özel işlemler yapılır daha sonra ise teknoloji harikası olan temizleme makinelerimiz devreye girer. Halılarınız ilk günkü gibi sizlere teslim edilir. Billur halı yıkama firması teknoloji harikası ürünleri ile birlikte temizleme ve yıkama konusunda sektörde lider firmalar arasında yer alıyor. Hizmet anlayışımız çok farklı ve fiyat konusunda da diğer firmalardan bir adım öndeyiz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için internet üzerinde küçük bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Firmamızı daha önce tercih etmiş olan yakın çevrenizden de bizim hakkımızda olumlu şeyler duyacağınıza garanti veriyoruz. Temizlik her hanımın vazgeçilmezidir ve kusursuz olmasını ister. Yaz aylarının yaklaştığı şu dönemde genel bir temizlik önemlidir. Avcılar bu konuda biraz daha hassas ve telefonlarımız bu dönemde hiç susmuyor. En uygun fiyat ve en kaliteli halı yıkama hizmeti için Billur halı yıkama firmamıza dilediğiniz gün ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmadığınız takdirde bizlere geri dönüş yaparak yorumlarınızı gönül rahatlığıyla aktarabilir ve uyarılarda bulunabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve geri dönüşleri bizim için önemli. Sizler sayesinde yıllardır bu sektörde ayakta kalmayı başardık ve sizler sayesinde de büyümeye devam ediyoruz. Uzman kadromuz ve bu alanda işini en iyi yapan personelimiz sayesinde halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve ilk günkü gibi pırıl pırıl. Billur halı yıkama merkezi Avcılarda oturan tüm ilçe sakinlerine hak ettikleri temizlik hizmetini sunuyor.

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.850 hektar yani 38,5 milyon m²’lik bir yüzölçümüne sahiptir.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ