To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Bağcılar Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Bağcılar Halı Yıkama

Billur halı yıkama firması olarak  işimizi en kaliteli ve profesyonel şekilde yapıyoruz ve Bağcılar halı yıkama  sektöründe dürüst ve kaliteli hizmet veriyoruz.

İstanbul ’un Avrupa Yakası ’nda yer alan ilçemiz Bağcılar için halı yıkama ve temizlik hizmetleri sunmaktayız. Yıllardır bu sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız Billur halı yıkama olarak bir marka değeri oluşturma çabası içerisindedir. Dürüst çalışma ilkeleri ve güler yüzlü personeli ile her daim sizlerin yanında olan firmamız son teknoloji ürünleri ile birlikte kaliteli halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Bağcılar Trakya’ya oldukça yakın ve bu bölgeden sürekli olarak göç alan ilçemizdir. İnsan yoğunluğu inanılmaz bir şekilde artış gösteriyor ve buna bağlı olarak ihtiyaçlar da artış gösteriyor. İhtiyaç denilince akla ilk gelen yiyecek ve barınma oluyor fakat bizim sektörümüz de bu kalabalıktan faydalanıyor. Bağcılar halkı ürün temizliği ve bakımı konusunda telefonlarımızı en çok meşgul eden ilçeler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle sabit çalıştığımız müşterilerimiz düzenli olarak bakım hizmetlerini ihmal etmiyorlar ve sürekli olarak bize yeni insanlar kazandırıyorlar. Memnuniyetlerini çağrı merkezi telefonlarımız ve mail adreslerimiz yolu ile bizlere ulaşarak belirten insanlar bizleri çok mutlu ediyor. Gelişmek için insanlarla ve müşterilerle sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekiyor.

Biz firma olarak yola çıktığımız ilk günden beri insanlara direkt para gözü ile bakmadık ya da bu amaçla yaklaşmadık. Ürün teslim almak ya da teslim etmek için gittiğimiz evlerden bazılarında artık halılarını satmayı ya da atmayı düşünen birçok müşterimizi geri çevirdik. Halılarının artık değer taşımadığını düşünen müşterilerimize halılarını en iyi şekilde ve ilk günkü gibi teslim ettik. Firmamız ile çalışanlar bizi çok iyi bilir. Temizlik çalışmalarımız çok farklı bir şekilde işler. En kötü dediğiniz halılarınız bile bizim firmamız sayesinde baştan yaratılmaya müsaittir. Halı satın almak için bize danışan birçok müşterimize de seve seve yardımcı oluyoruz çünkü az önce de belirttiğimiz gibi biz her işimizi para için değil hizmet için yapıyoruz. Billur halı yıkama firması Bağcılar halı yıkama sektörünün ihtiyaçlarını ve eksiklerini çok iyi şekilde analiz ediyor. Bizler takım olarak çalışmaya devam ediyor ve bu takım arasında farklı gruplar mevcut. Bazı grupların görevi teknoloji ile ilgili gelişimi yakından takip etmek bazı grupların görevi ise temizlik ürünleri hakkındaki gelişmeleri takip etmek ve diğer bir grubun görevi ise sektörü analiz ederek bizlere gerekli bilgileri ulaştırmak. Bizler klasik bir temizlik firması gibi çalışmıyoruz.

Çağa ayak uyduruyoruz ve gelişim adına her türlü fırsattan yararlanıyoruz. Billur halı yıkama firması olarak modern ve çağdaş bir firma gibi hareket ediyoruz ve eksik olan her şeyi kısa sürede tamamlamaya özen gösteriyoruz. Bağcılar’da hangi adreste olursanız olun, halı yıkama talepleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Az önceki yazımıza bir örnek niteliğinde sizlere servis ağlarımızdan bahsetmek istiyorum. Bağcılar kalabalık bir yer ve trafik konusunda birçok insan sorun yaşıyor. Sürekli olan çalan telefonlarımıza yetişiyor fakat ürün teslimi ya da siparişi konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşanıyor. Ekip arkadaşlarımız bu sorunla yakından ilgilenerek servis ağlarımız ve araçlarımız konusunda bir öneri sundular ve bu öneri sayesinde artık Bağcılar’da nerede olursanız olun sizlere ulaşmamız çok daha kolay. Bağcılar halı yıkama servis ağlarımızı genişlettik ve araç filomuzdaki araç sayılarını arttırdık bu yüzden ürün sipariş alımı konusunda her eve zamanında ulaşıyor ve teslim konusunda da yine aynı sürede  geri dönüş yapıyoruz. Bizler eksikleri kapatmak ve bu sektörü biraz daha ileri seviyelere taşımak için de hizmet ediyoruz. Billur halı yıkama firması hafta içi her gün sizlerden gelecek olan telefonları bekliyor.

Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası’nda bir ilçedir. İstanbul’un ilçeleri arasında en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olanıdır. Son yıllarda doğu illerinden ciddi oranda göç almıştır.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ