To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Bahçelievler Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Bahçelievler Halı Yıkama

bahcelievler-hali-yikama

Billur halı yıkama firması olarak  işimizi en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz, en önemlisi Bahçelievler halı yıkama  sektöründe dürüst ve kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz.

Bünyesinde 11 tane mahalle ile birlikte gelişmeye hazır olan ve istatistiksel olarak bakıldığında her yıl farklı bir grafik çizen Bahçelievler İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Gelişim konusunda ilçemizin tavrı çok net değil. Sürekli olarak bir hamle ile atağa geçmeye çalışan fakat yapılan yanlışlar nedeniyle yarım kalan yapılanma ve organizasyonlar nedeniyle Bahçelievler zaman zaman sıkıntı yaşamaktadır. Semtimiz nüfus konusunda belirgin bir şekilde artış göstermektedir ve buna bağlı olarak artan konut sayısı da yapılanmayı beraberinde getirmektedir. Girişimler toplu konut yönündedir fakat az önce de bahsettiğimiz gibi zaman zaman ertelenen projeler bu konuyu baltalamaktadır. Bizler Bahçelievler halı yıkama fabrikamızda, Bahçelievler semti halkı ve sakinleri için Billur halı yıkama firması olarak farklı tip halılarınız için bakım ve temizlik hizmetleri sunmaktayız. Halı satın alırken satıcı ile muhakkak iletişimde olun ve bireysel kararlardan kaçının. Gözünüze hoş gelen halının dokuması ve genel bilgileri hakkında fikir edinmeyi unutmayın. İnsanların alış veriş sırasında yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi ve en belirgin olanı budur.

Gözümüze güzle olan ilk şeyi satın almak uzun vadede bizlere sorun yaratabilir. Aldığımız ve para verdiğimiz ürünü sorunsuz bir şekilde kullanmak en çok istediğimiz şeydir ancak gerekli bakım yapılmadığında ve gerekli ilgi ya da hassasiyet gösterilmediğinde ürün ne olursa olsun bizleri bir sorunla karşı karşıya getirmektedir. Satın aldığınız halılar için en önemli altın kural bir altlık kullanmanızdır. Altlık sayesinde temizlik anlamında biraz daha rahat edeceksiniz. Halıların yalnızca kullanılan yüzeyleri değil asıl alt bölümleri daha çok kir tutmaktadır ve temizlik esnasında bizleri en çok zorlayan kısımlar da burasıdır. Halılarınız ne kadar kaliteli olursa olsun muhakkak tozu ve kiri barındıracaktır ve son çıkan yalanlara inanmayınız. Bunlardan en klişe olanı nem ve ısıdan etkilenmeyen modeller… Değerli müşterilerimiz az önce de belirttiğimiz gibi halılarınız ne kadar kaliteli olursa olsun nem ve ısı her türlü halılarınıza zarar verecektir bu yüzden bu yalanlar insanlardan para koparmak ve daha fazla kazanmak için söylenen satış yalanlarıdır. Bizler servis için gittiğimiz her evde gerekli uyarıları insanlara yapmaya çalışıyoruz çünkü her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de dürüst çalışmayan birçok firma ve halı satıcısı mevcut.

Billur halı yıkama firması olarak temizlik konusunda işimizi en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz, en önemlisi bizler bu sektörde dürüst ve kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Bazı firmalar halı yıkamada sorun olduğunda müşteriye sırtını dönüyor ve gerekli ilgiyi göstermiyor. Billur halı yıkama firmasında bu tip sorumsuzluk ve sorunlar ile karşı karşıya gelmezsiniz. Verilen hizmetten memnun kalmaz ya da bir sorun tespit ederseniz ücretsiz bir şekilde hizmet almak sizlerin en doğal hakkıdır. Zaten tüketici hakları da bunu gerektiriyor. Para kazanma odaklı çalışmadığımız için ilk olarak sizleri düşünüyoruz ve empati kurmayı bir borç olarak görüyoruz. Zaman zaman müşteri gibi hareket ediyoruz ve sizlere sunduğumuz birçok kampanya ve bu fikirler bu sayede ortaya çıkıyor. En uygun fiyatlar ile en kaliteli ve üst düzey halı yıkama ve bakım hizmetleri sunmak için biraz olsun fedakarlık ve masrafta gerekiyor. Bu sektörde bu işi kaliteli bir biçimde yapmak isti,yorsanız temizlik makineleriniz ve temizlik ürünleriniz üst düzey ürünler ve aletler olmalıdır. Yeni çıkan tüm teknolojik temizlik aletlerini takip ediyor ve en kısa sürede Billur halı yıkama firması bünyesinde dahil etmek için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Bahçelievler halı yıkama denince akla Billur Halı Yıkama fabrikası gelir.

Bahçelievler, İstanbul iline bağlı bir ilçedir. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992’de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ