To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Bakırköy Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Bakırköy Halı Yıkama

bakirkoy-hali-yikama

Avrupa yakasının yaşanılabilir ilçeleri arasında belki de ilk sıralarda yer alabilecek olan Bakırköy gelişim bakımından diğer ilçeler arasında da önemli bir yere sahiptir. Büyük alış veriş merkezleri ile de adından sıkça söz ettiren Bakırköy özellikle sanayi ve ticaret konusunda da gelişmiş bir ilçedir. Gelişen sanayi içerisinde hizmet sektörü bakırköyde önemli bir yer tutmaktadır bakırköy halı yıkama fabrikası Bu alanda farklı meslek dalları ile insanları kendine çeken bir yapısı da vardır diyebiliriz. Gezilip görülecek alanları ile birlikte kalabalık nüfusu ile de sakin tavrını bir kenara bırakmış olan ilçemiz her geçen gün daha fazla gelişmekte ve daha kaliteli bir hal almaktadır.Bakırköy Billur halı yıkama firması olarak İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Bakırköy ’de de sizlere Bakırköy halı yıkama ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Hedeflerimize yavaş yavaş ve emin adımlarla ilerliyoruz ve bu doğrultuda sizlerden gelen talepleri de kısa sürede değerlendirme altına alıyor ve düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız sayesinde bu fikir alış verişlerini bir potada eritme fırsatına erişiyoruz. Bakırköy halkına en iyi şekilde bu hizmeti sunmak bizim en büyük görevimiz ve firma olarak çıktığımız bu yılda uzun yılları siz ve ekip arkadaşlarımızla birlikte devirmiş bulunuyoruz. Kadromuz bu işin eğitimini almış isimlerden kurulu bir kadrodur.Bakırköy billur halı yıkama

Bu işin eğitimi mi olur diyenleri duyar gibiyim fakat sektörler teknoloji ile birlikte öyle bir gelişme gösterdi ki artık her sektörde teknolojik ürünler insan gücünden daha önemli bir yere sahip. Bu teknolojik aletleri kullanmak için kaliteli bir eğitim şart ve özellikle iletişim konusunda da önemli bir eğitim firma olarak bizi daha ileri noktalara taşır. Bunun farkında olan Billur halı yıkama firması her konuda eğitimi elden bırakmıyor ve kadrosundaki elemanlarını da eksik olduğu alanlarda geliştirmeye ve yetiştirmeye özen gösteriyor. Bulunduğu alanı ön plana çıkaran ve dekoratif anlamda zevklerinizi sergileyen halılara en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Fiyat konusunda az önce de belirttiğimiz gibi bütçenizi çok fazla zorlamayacak ve görsel olarak sizlere hitap edecek olan ürünlere ulaşmanız mümkündür fakat uzun vadede kaliteli bir ürün almak istiyor ve sorunsuz bir şekilde faydalanmak istiyorsanız biraz olsun ceplerinizi zorlamalısınız. Bizler Billur halı yıkama firması olarak temizlik hizmeti için gittiğimiz evlerde halılar hakkında detaylı bilgileri müşterilerimize sunuyoruz ve böylece farklı alış verişlerinde daha bilinçli davranmaları için ön ayak olmaya çalışıyoruz.

Billur halı yıkama firması sizlerden para almak için değil sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için çalışmalarını gerçekleştiriyor. Firma olarak yola çıktığımız ilk günden beri hedefimiz ve planlarımız belli. Billur halı yıkama firmasının en büyük reklamı ve getirisi müşterileridir. Bu her sektörde sabittir aslında fakat insanlar aç gözlü oldukları için çok fazla müşteri kaybederler. Eğer ki dürüst bir şekilde hizmet verir ve çalışmalarınızda insanları bilgilendirmeyi hedeflerseniz zaten müşterileri sizi bir şekilde bulur. Hiçbir şekilde reklam yapmanıza gerek yoktur. 1 kişinin sizi bir arkadaşına anlatması zaten sizin çevrenizi genişletecektir. Yıllardır bu politika ile ilerliyor ve müşteri portföyümüz inanılmaz bir şekilde genişledi. Bakırköy billur halı yıkama firması halılarınızın modeli ya da markası ne olursa olsun en kaliteli temizlik hizmetleri için sizlerden gelecek olan telefonları bekliyor. Güler yüzlü çağrı merkezi ekiplerimiz gerekli kayıt işlemlerini yaparak ekiplerimizi adreslerinize yönlendiriyor. Teslim süremiz çok uzun değildir ve sizleri zaman konusunda ve hizmet konusunda hiçbir şekilde mağdur etmeyiz. Yaptığımız işi bilinçli yapıyoruz ve aldığımız sorumlulukların daima farkındayız. Sizlere en iyiyi ve en kaliteliyi sunmak için de çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1989’a kadar İstanbul’un en büyük yüzölçümlü ilçelerinden olan ve o dönem batıda Çatalca, kuzeyde Eyüp ve Gaziosmanpaşa ‘yla komşu olan Bakırköy 1989 ve 1992 yerel seçimleri ile önce Küçükçekmece daha sonra Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerinin ayrılması ile hem nüfus, hem de alan olarak küçülmüştür.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ