To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Başakşehir Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Başakşehir Halı Yıkama

basaksehir-hali-yikama

Başakşehir halı yıkama hizmet sektöründe Billur halı yıkama firması olarak bir marka değeri taşımaktayız.

Esenler, Büyükçekmece ve Küçükçekmece’den haklı olarak ayrılan ve tek başına ilçe haline gelen Başakşehir inanılmaz bir potansiyele sahip. İstanbul ‘un en hızlı gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Başakşehir özellikle yükselen binaları ile dikkatleri çekmektedir. Gerek iş merkezleri gerekse toplu konutlar ile birlikte değerlendirilmeye başlanan bu alan insan yoğunluğunu da taşıyacak niteliklere sahip.

Bizler bu ilçede Billur halı yıkama firması olarak bir marka değeri taşımaktayız. Bu markayı oluşturmak için uzun yıllardır çaba harcıyoruz ve bu çabalarımız hiçbir şekilde boşuna değil. Yaptığımız çalışmalar ve gösterdiğimiz gayret sonucunda bu noktalara ulaştık ve sizlerin istediği gibi bir firma olduk. Billur halı yıkama firması olarak halılarınızı ilk günkü haline kavuşturmak ve en özel şekilde sizlere teslim etmek için çalışmalarımız sürekli devam ediyor ve firmamıza sürekli olarak güncellenen ve yenilenen teknoloji harikası temizlik makinelerini anında dahil ediyoruz. Bu anlamda firmamızın giderleri çok fazla fakat hiçbir şekilde hizmetlerimizde bu giderleri siz değerli müşterilerimize rakamsal olarak yansıtmıyoruz. Başakşehir iş kollarının ve farklı meslek dallarının inanılmaz bir şekilde yükseldiği ilçelerden yalnızca biri bu yüzden insan sayısı da çok fazla. Hangi sektörde olursanız olun insan sayısı ne kadar fazla ise hizmet sektörü de bundan payını o kadar fazla alır. Bizler firma olarak Başakşehir halı yıkama temizlik sektöründeyiz ve bu sektörün hiçbir şekilde eksi yönleri yoktur.

Temizlik bizim en fazla önemsediğimiz şeylerden bir tanesi bu yüzden bu işe risk almadan girdik ve inanılmaz bir şekilde büyüdük. Başakşehir halkından biraz bahsedecek olursak genel olarak elit ve modern insanlar bu ilçede ikamet etmektedir. Klasiklerden uzaklaşmaya başlamış ve temizlik konusunda evleri önünde halı yıkayan insanları görmeniz pek de mümkün değil. Aslında bu biraz da örf adet gibi bizim için fakat çok da zahmetli bir iş değil mi? Bu zahmete katlanmamak ve günün büyük bir çoğunluğunu bu işle uğraşmadan geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Billur halı yıkama firmasını arıyor ve adreslerinizi bize bildiriyorsunuz. Alanında uzman ve bu konuda işini en iyi yapan isimlerden oluşan kadromuz ile her türlü halı ve kilim modelleriniz için siz değerli müşterilerimize yıkama hizmetleri sunuyoruz. Halılar özellikle evlerimizde dekorasyonun en önemli parçalarından bir tanesidir. Görsel olarak zevkinizi ve tercihlerinizi yansıtan halılar seçim yapma konusunda çoğu zaman sizleri kararsızlığa düşürebilir. Billur halı yıkama firması seçiminiz ne olursa olsun ve halılarınız ne tür olursa olsun sizlere her türlü temizlik hizmetini sunuyor.

Teknolojinin son harikası makinelerimiz ve kaliteli deterjanlarımız sayesinde halılarınız en iyi şekilde yıkanıyor ve gerektiği gibi sizlere teslim ediliyor. İşleyişimiz aslında basit. Sistem sizin adres bilgilerinizi kayıt altına alıyor ve eğer bizlerden 2. Kez hizmet almak isterseniz bilgileriniz otomatik olarak bizlere sunuluyor ve talep anında vakit kaybetmiyorsunuz. İlk kez hizmet alacaksınız halı bakım ya da temizlik durumundan bahsediyorsunuz ve adres bilgilerinizi bırakıyorsunuz. Gerekli bilgiler not edildikten sonra ekiplerimiz yola çıkıyor ve kısa sürede kapılarınıza kadar geliyoruz. Halılarınız ya da kilimleriniz en uygun şekilde paketlenerek firmamıza taşınıyor. Bu süreç çok zaman almıyor ve sizlere teslim tarihini belirtiyoruz. Halılarınızın ya da kilimlerinizin yıkama ya da bakım işlemleri bittikten sonra bize ulaştığınız telefon numaralarından sizlere geri dönüş yapıyoruz ve müsaitiz cevabını aldığımız takdirde yine araçlarımız ve ekiplerimiz aracılığı ile halılarınızı teslim etmek için yola koyuluyoruz. Billur halı yıkama firması Başakşehir halkına en uygun fiyatlar eşliğinde halı yıkama ve bakım hizmeti sunmaya devam ediyor.
Başakşehir halı yıkama fabrikamız uzman kadrosuyla her zaman hizmetinizde…

Başakşehir, İstanbul’un bir ilçesidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe yapılmıştır.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ