To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Bayrampaşa Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Bayrampaşa Halı Yıkama

bayrampasa-hali-yikama

Bayrampaşa halı yıkama hizmet sektöründe Billur halı yıkama fabrikası olarak servis ağlarımız ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Satın alma sırasında kararsız kaldığınız ve çoğu kez iki farklı ürün arasında gidip geldiğiniz halılarınız artık bizlere emanet. İlk etapta görsel olarak bir şölen vadeden fakat daha sonra kirlenmeye başladığı andan itibaren tam bir işkenceye dönüşen ürünlerdir desek halılar için yanılmış olmayız. Temizlik konusunda perde takmak kadar zahmetli bir iştir halı yıkamak. Bizler bu işi daha profesyonel hale getirerek kolaya taşıdık. Halılarınız ile ilgili bilinmeyen tüm detayları hizmetlerimiz sırasında sizlere aktarıyoruz. Halılarınız sürekli olarak güneş altında tutulduğunda yalnızca görsel olarak değil kirlenme anlamında da sizler için sıkıntı yaratacaktır. Billur halı yıkama firması olarak yaptığımız analizler sonucu kirin kolay bir şekilde halıda tutunduğunu fark ettik yalnız asıl şaşırtıcı olan hal üzerindeki kir bir süre yüzeyde kendini belli ediyor daha sonra ise yavaş yavaş dibe doğru yerleşmeye başlıyor. İşte bu noktada düzenli olarak elektrik süpürgesi kullanırsanız toz ve kiri dibe inmeden yakalayabilirsiniz. Eğer ki buna vaktiniz yoksa ki hiçbir kadın bu şekilde her gün buna vakit ayıramaz, en azından halılarımızı güneşten ve ısıdan uzak tutalım ve 2-3 gün de bir olsa gerekli ilgiyi gösterelim. Yalnızca ısı değil nem de aynı şekilde halılarınıza zarar verir ve onu kullanılmaz hale getirebilir. Halılar çok hassas ürünlerdir ve bu konuda sizlerden küçük bir çocuk gibi ilgi beklerler.

Artık çift yönlü halılar yavaş yavaş piyasaya çıkmadı eğer ki bu tarz bir ürün düşünürseniz sizler için kullanımı daha kolay olacaktır. Bu tarz ürünlerde 2 günde bir yüzey değiştirme işlemini uygulayın böylece tozun dipten aşağıya dökülmesi ve temizlik işlemini daha kolay hale getirmeyi başarmış olursunuz. Billur halı yıkama firması olarak alanında uzman bir kadro ile hareket ediyoruz ve bu kadro hem genç hem de tecrübeli isimlerden kurulmuş bir kadro. Billur halı yıkama firması Bayrampaşa halkı için kusursuz halı yıkama hizmeti sunuyor ve firmamızın en büyük hedefi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine yayılmak. Servis ağlarımız ve geniş araç filomuz sayesinde bunu yapmak çok da zor görünmüyor aslında fakat biraz daha kazanmak ve biraz daha fazla çalışmak şart. Tekstil ürünlerinin en zahmetlilerinden olan halılarınız ile ilgili bilgiler sunmaya devam ediyoruz fakat bunu telefonlarımız sayesinde yapıyoruz. Bizler firma olarak şuna inanıyoruz ki her şey para değil. Müşterilerimiz para konusunda bizim firmamızla asla sıkıntı yaşamazlar. Billur halı yıkama firması para konusunda sizleri zor durumda bırakacak ya da fazla fiyat sunacak bir firma değildir. Bizler dürüstlüğümüz sayesinde onca yılı devirdik ve asla bu çizgimizden çıkmayı düşünmüyoruz.

Firmamız yılların da verdiği birikimler sayesinde inanılmaz bir şekilde gelişti ve elbette değişti. Klasik hizmetin yanı sıra artık daha modern hizmet anlayışını benimsemiş bulunuyoruz. Bu modern anlayış sayesinde hitap ettiğimiz kitle değişti diyebiliriz. Artık çok daha fazla insana çok daha güzel şekilde hizmet ediyor ve daha kolay ulaşıyoruz. Billur halı yıkama firması her şeyden önce müşterilerinin fikir ve görüşlerini ön planda tutar ve değer verir. Halılarınızın her türlü temizlik hizmetleri ve işlemleri için bizlere bir telefonunuz yeter. Bayrampaşa halı yıkama fabrikamız siz değerli müşterimizin hizmetindedir. Hızlı bir şekilde sizlere ulaşarak ürünlerinizi teslim alırız. Kaliteli ve teknoloji harikası makinelerimiz sayesinde en iyi temizlik işlemini yapar ve siz değerli müşterilerimize daima en kaliteli hizmeti sunarız. Çalışmalarımız ve kampanyalarımız sizler için ve firmamızın geleceği içindir. Billur halı yıkama merkezi dürüst hizmeti ile Bayrampaşa halı yıkama fabrikamız talepleriniz için huzurunuzda.

Bayrampaşa, İstanbul İlinin bir ilçesidir. Kuzeyde Gaziosmanpaşa, doğuda Eyüp, güneyde Zeytinburnu, batıda Esenler ile çevrilidir. 1970 yılında İstanbul nüfusunun %4.11’ini oluşturan Bayrampaşa, 2000 yılında %2.44’lük bir paya sahiptir.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ