To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Beylikdüzü Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Beylikdüzü Halı Yıkama

beylikduzu-hali-yikama

Beylikdüzü halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizin halıları ve kilimleri için en uygun fiyatlar Billur halı yıkama da..

İstanbul ’un her noktasına firma olarak ulaşmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Billur halı yıkama firması olarak Beylikdüzü halı yıkama hizmeti için servis araçlarımız ve geniş araç filomuz var.

Billur halı yıkama firması bu sektöre adım attığı ilk günlerde çok zorlandı fakat asla pes etmedi. Her geçen yıl biraz daha büyüyerek ve daha farklı şeyler öğrenerek bu sektörde kalmayı başardık. Şimdilerde ise bu sektörün ve servis hizmetlerinin aranan isimlerinden bir tanesiyiz. Sabretmek bu işte çok önemlidir. Dönem dönem müşteri kayıplarınız olabilir ya da insanlar farklı firmaları tercih edebilir işte bu süreçte yapmanız gereken kısa sürede toparlanmak ve kısa süre içerisinde eksiklerinizi gidermektir. Hiçbir zaman moral bozmadık ya da bu işten vazgeçmedik çünkü vazgeçmek bizim için geçerli değildir. Billur halı yıkama firması olarak sürekli risk aldık ve daha fazla büyüdük. Müşterilerimizin de bu gelişim ve büyümede bizlere olan katkısı yadsınamaz. Billur halı yıkama firması yalnızca Beylikdüzü halı yıkama için değil farklı bölgeler için de hizmet veriyor. Telefon numaralarımızdan bizleri aradığınızda gerekli yönlendirme çağrı merkezi çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Billur halı yıkama firmasında işler biraz daha farklı ilerler.

Dilerseniz sistemden biraz sizlere bahsedelim. Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızı aradığınızda sizleri güler yüzlü çağrı merkezi personelimiz karşılar ve sizin şikayetlerinizi dinler. Eğer yalnızca halı yıkama servisinden faydalanmak istiyorsanız sisteme bilgilerinizin girişini yapar. Burada önemli olan detay eğer daha önce bizlerden hizmet almışsanız sistem otomatik olarak bilgilerinizi ortaya çıkarır, daha önce hizmet almamış iseniz de kalıcı olarak sisteme kaydınız yapılır. Halı yıkama hizmeti için size en uygun saat ve gün belirlenir ve o saatlerde yola koyulmak üzere ekiplerimiz bilgilendirilir. Zamanı geldiğinde adresinize ulaşan ekiplerimiz gerekli ve ilgili tüm notları detaylı bir şekilde alır, firmamızdan özel bir isteğiniz varsa bu da yönetime bildirilir ve ürünleriniz en güvenli ve en düzgün şekilde paketlenerek firmamıza götürülür. Billur halı yıkama firmasına gelen halılarınız içerisindeki nota göre sıraya alınır. Halılarınız yıkama ya da bakım işleminden önce ilk olarak incelenir ve ekiplerimiz hangi makinelerin ve hangi deterjanların kullanılması gerektiğini belirler. Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra halılarınızın yıkama işlemi başlar. Bu süreç sonrasın sistemdeki bilgilerinizden sizlere ulaşır ve müsait olduğunuz zaman aralıklarında ürünlerinizi sizlere teslim ederiz.

Billur halı yıkama firması için zaman çok önemlidir ve bu yüzden verdiğimiz gün ya da saatlerde kapınızda oluruz. Billur halı yıkama firması halı temizlik konusunda sizlere en iyi ve en ideal temizlik hizmetlerini sunar. Beylikdüzü halı yıkama fabrikamız alanında uzman kadromuz ve henüz ekibimize katılmış olan genç ve dinamik çalışanlarımız sayesinde kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız telefonlarınızı kaldırın ve hemen firmamızı arayın. Halı yıkama işlemi bireysel değildir ve sonuca ulaştırmaz. Billur halı yıkama firmaları ise takım halinde çalışır ve sonuca ulaşmak çok da uzun sürmez. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzün esas alındığı firmamızda fiyatları hiçbir şekilde dert etmeyin. Piyasadaki metre kare hesabının en uygun olduğu firmalar arasında ilk sırada yerini alan Billur halı yıkama merkezi bu konuda sizleri asla zor durumda bırakmaz.

Beylikdüzü, İstanbul’un batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır. Yüzölçümü 11.162 km2 dir.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ