To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Beyoğlu Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Beyoğlu Halı Yıkama

beyoglu-hali-yikama

Beyoğlu halı yıkama talebi yüksek olan ilçelerimiz dendir. Billur halı yıkama Beyoğlu tüm mahallelerine hizmet vermektedir.
İstanbul’un en eski ve tarihi ilçelerinden bir tanesi olan Beyoğlu, yapılan restorasyon çalışmaları ile birlikte en güzel haline kavuşmuştur. Tarihin dokusunu bünyesinde barındıran ve o atmosferi her daim yaşatan bu güzel ilçemiz henüz görmediyseniz ya da tanışmadıysanız tüm asaleti ile sizleri bekliyor. Billur halı yıkama firması olarak bu güzel ilçe için hizmet sektöründe sizler için çalışıyoruz. Billur halı yıkama firması evlerinizde kullandığınız her türlü halı, kilim ve farklı modeller için temizlik ve bakım hizmeti sunmaktadır. Halılarınızın zor lekelerden kurtulması için siz zahmet etmeyin bizleri arayın anında hizmet verelim. Billur halı yıkama firması olarak her konuda sizlere destek olacağımızdan şüpheniz olmasın. Halı yıkama işlemleri diğer ürünlerin temizliğinden daima daha zordur ve üstelik sonuç almanız da mümkün değildir. Bizler Billur halı yıkama firması olarak yaptığımız her çalışmada değerli müşterilerimizin fikirlerini alıyor ve fikirlerine ortak oluyoruz. Özellikle ıslanmış bir halının temizliği çok ama çok daha zordur. Bu tip durumlarda hiç müdahale etmeden firmamızı aramanızı tavsiye ediyoruz. Her işin ve sektörün bir lideri vardır. İstanbul’da halı yıkama denilince akla ilk gelen firma da Billur halı yıkama firmasıdır. Bizler bu işe yıllarımızı verdik ve artık meyvelerini toplamaya başlıyoruz.

Islanmış bir halı ilk aşamada temizliği en zor olan halı tiplerindendir. Islanmış derken klasik bir ıslanmadan bahsetmiyorum kirlenmiş ve bunu su ile hapsetmiş olan halılardan bahsediyorum. Vakumlama yolu ile müdahale etmeniz imkansızdır ve eğer ki bunu denerseniz halılarınız zarar görebilir. Su halıyı iyice ağırlaştırır ve kiri daha kolay hapsetmesini sağlar. Vakumlama yaptığınız sürece de dokumada hasar meydana gelmesi gayet normaldir. Temizleme hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak için firmamızın sabit numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Billur halı yıkama firması yalnız Beyoğlu  için değil İstanbul’un farklı semt ve ilçeleri için de siz değerli İstanbul halkına hizmet vermektedir. Yaptığımız çalışmaları incelemek için web sitemizi ziyaret edebilir ya da dilerseniz bir bardak sıcak çayımızı içmek için size en yakın firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Farklı kirlerin çıkarılması için tüm tavsiyeleri sizlere bir not halinde sunuyoruz bizler yalnızca para kazanalım derdinde değiliz. Bizlerden hizmet alan müşterilerimiz memnun kalsın ki bizden kopmasınlar ve sürekli olarak çalışalım derdindeyiz. Bu aslında tatlı bir telaş çünkü bizler insanlarla iletişim kurmayı seviyoruz bu yüzden mesai saatlerimiz dışında da telefon yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz. Billur halı yıkama firması insanları kandırmak için değil bu sektörde onlara en iyi hizmeti sunmak için vardır.

Değerli müşterilerimizin en iyi şekilde halı yıkama hizmeti alması bizim için büyük bir onurdur. Yapılan her çalışmada odak noktası bellidir. Eğer ki müşterilerinize göre çalışmalar yaparsanız onlara daha kolay hitap eder ve onların gönlünü çok daha kolay kazanırsınız. Billur halı yıkama firması ekip olarak hareket eder ve bu ekip genci ve tecrübelisi ile tam bir uyum içerisinde çalışır. Usta çırak ilişkisine ne kadar klasik de olsa fazlasıyla önem veriyoruz. Firmamıza yeni katılan genç isimlere tecrübeli ağabeyleri her konuda yardımcı oluyor ve deneyimlerini paylaşıyor. Billur halı yıkama firması kendi içerisinde bir bütündür ve siz değerli müşterilerimiz de bu bütüne dahil olmak ya da bu bütünün bir parçası olmak için bizleri aramaktan çekinmeyin. Beyoğlu halı yıkama fabrikamız uzman kadromuz ve kaliteli halı yıkama hizmetlerimizle tanışmak çok kolay. Telefonlarımızı arayın ve adreslerinizi bırakın, kısa sürede sizlere ulaşır ve gerekli hizmeti sağlarız. Beyoğlu halı yıkama fabrikamız tüm Beyoğlu’nda oturanların hizmetindedir.

Beyoğlu, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan eski ilçelerinden biri. Beyoğlu ilçesini kuzeyden Şişli İlçesi, doğudan Beşiktaş İlçesi ve İstanbul Boğazı, kuzeybatıdan Kağıthane ve Eyüp ilçeleri, güneyden Haliç çevrelemektedir.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ