To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Esenyurt Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Esenyurt Halı Yıkama

esenyurt-hali-yikama

Esenyurt halı yıkama uzman kadromuz sayesinde teknik olarak da sizlere bilgiler sunuyoruz. Billur halı yıkama firması olarak İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Esenyurt ’ta da  halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Köklü firmamız halılarınız hakkında her türlü desteği de çağrı merkezi ekipleri sayesinde sizlere sunuyor. Bireysel olarak yaptığınız temizliklerde çok fazla kalıcı çözüm sağlayamasanız da dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar mevcuttur. Bunlardan ilki elektrik süpürgeniz ile yaklaşık 5-6 kere aynı bölgeyi detaylı bir şekilde temizlemenizdir. Bu sayede dipte kalan kir ve toz minimum seviyeye indirgenir ve dipte birikmeyi önler. Bireysel olarak bu işlem zorlu bir süreci gerektirir. Halı temizliğinde vakum çok önemlidir çünkü yüzeydeki kir zaten anında temizlenir fakat dipteki kiri ve tozu kolay kolay almanız mümkün değildir. Billur halı yıkama firması olarak özel vakumlama makinelerimiz sayesinde dipten köşeye en iyi şekilde halı temizlik ve bakım hizmetleri veriyoruz. Billur halı yıkama firması son teknoloji makineler sayesinde sizlere en uygun ücretle yıkama hizmeti sunar ve bu hizmet sonrasında ürünlerinizin nasıl temizlenmesi gerektiği hakkında da bilgiler verir. Ayakkabı sayesinde halı üzerine geçen toz parçacıkları zaman içerisinde kolay bir şekilde dibe iner ve burada birikmeye başlar. Eğer günlük temizlik yapman şansınız varsa halılarınızın yüzeyini belirgin bir şekilde almanız tavsiye edilir. Özellikle ipliklerin ucunda bu toz parçacıklarını kolayca görebilirsiniz.

Billur halı yıkama firması olarak bizler halılar ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgi sahibiyiz. Esenyurt Halı Yıkama fabrikamız deneyim ve tecrübelerimizi de yaptığımız işe aktarıyor ve siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini kısa sürede gidermek için en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Alanında uzman kadromuz sayesinde teknik olarak da sizlere bilgiler sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalarda tüm hatalarımızı tespit ediyor ve bir sonraki hizmetlerimizde bu hatalara düşmemeye özen gösteriyoruz. Sektördeki piyasanın fiyat olarak çok altında hizmet veren firmamız hatalı durumlarda bir telefonunuz sayesinde ücretsiz yıkama hizmetini sizlere sunuyor. Düzenli olarak elektrik süpürgesi kullanmak sizlerin yararına olacaktır. Billur halı yıkama firması ekibi olarak bizler sürekli tavsiyelerde bulunuyoruz ve bu tavsiyeleri uygulayan müşterilerimiz ürünlerinden fazlasıyla memnun. Billur halı yıkama firması uygun fiyatları ve sektörde en kaliteli halı yıkama hizmetleri sayesinde İstanbul için hizmet veriyor. Esenyurt halı yıkama talepleriniz için Esenyurt’un hangi noktasında olursanız olun sizlere kısa sürede ulaşıyoruz. Yaygın servis ağlarımız sayesinde kısa sürede verilen adrese ulaşıyor ve halılarınızı paketleyerek atölyelerimize taşıyoruz. Atölyelerimizde detaylı bir şekilde incelenen ürünleriniz kısa süre sonra temizliğe sokuluyor. Temizlik hizmetleri bittikten sonra telefonla sizlere ulaşıyoruz eğer müsait iseniz evlerinize ürün teslimi yapıyoruz. Billur halı yıkama firması olarak sektörün eksiklerini ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve en detaylı şekilde analiz ediyoruz.

Yaptığımız çalışmalar neticesinde meydana gelebilecek sorunları daha önceden seziyor ve buna bağlı olarak önlemler alıyoruz. Billur halı yıkama firmasını internet üzerinden biraz olsun araştırırsanız ne kadar kaliteli ve deneyimli bir firma olduğunu göreceksiniz. Esenyurt halı yıkama ve bakım konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız fiyat listesi konusunda da sizleri hiçbir şekilde zorlamıyor. Az önce de belirttiğimiz gibi piyasa fiyatının çok altında hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her daim ön planda tutuyor. Billur halı yıkama firması gün içerisinde aldığı işleri not alarak zamanında teslim ediyor ve hiçbir müşterisini kısa süreli de olsa bekletmiyor. Profesyonel ekibimiz sayesinde işlerimiz kısa sürede sonuçlandırılıyor ve ürün telimi gerçekleşiyor. Billur halı yıkama firmasına sabit numaralarımızdan ulaşabilir ve gerek temizlik gerekse halı bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ