To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Eyüp Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Eyüp Halı Yıkama

eyup-hali-yikama

Eyüp Halı yıkama hizmet sektöründe olan Billur halı yıkama firmamız İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde de hizmet sunmaktadır. Bizlere sabit telefonlarımızdan ulaşabilir ve çağrı merkezi ekiplerimizde gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz.
Satın alırken ince eleyip sık dokuduğunuz halılarınız görsel bir şölene davetiyedir fakat ilerleyen zamanlarda kir tutmaya başladığında eski güzelliğini yitirip canını sıkabilir. Bize başvuran birçok müşterimiz halısından vazgeçme niyetinde oluyor fakat bizim profesyonel müdahalelerimiz sayesinde halılarınız ilk günkü haline kavuşuyor. Bunu çok uygun bir fiyata yapıyoruz ve kalite konusunda da standartları çok fazla yükseltiyoruz. Billur halı yıkama firması özenerek aldığınız halılarınızı en iyi şekilde temizliyor ve bakımını yapıyor. Eyüp halı yıkama talepleriniz doğrultusunda evlerinizden alınan halılar yine belirtilen sürede evlerinize bırakılıyor. Halı seçimi yaparken eğer temizlik konusunda titiz iseniz dokumalara çok dikkat edin. Sık dokunan halılar her zaman düşmanınızdır. Kaymasın ve yere yapışsın düşüncesi ile sık dokuma halılar sizin canınızı çok fazla sıkacaktır. Tekstil ürünlerinin en köyü taraflarından olan ısı ve nemi hapsetme özelliği halılarda da mevcuttur özellikle yaz aylarında güneşi emen halılar rengini kaybetmeye ve solmaya başlayacaktır. Bu konuda firmamız özel renklendirme işlemini uyguluyor ve bunu profesyonel bir şekilde yapıyor. Eğer düzenli bir şekilde bizlerden bakım ve temizlik hizmetleri alırsanız halılarınız ile ilgili hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Billur halı yıkama firması Eyüp halkına en özel temizlik hizmetlerini düşük fiyat karşılığında sunuyor.

Halılarınızı bireysel olarak yıkamayı tercih ediyorsanız da sizlere bir tavsiyemiz olacak. Yıkama işlemini yaptıktan sonra ince taraklarla serpme işlemini muhakkak yapınız. Eğer bu mümkün değilse vakumlama makineleri yardımınıza koşacaktır fakat direkt olarak sonuç almanız mümkün değildir. Bizler bahsettiğimiz işlemleri uygun sıra ile kaliteli ve teknolojik makineler aracılığı ile yapıyoruz. Ürünleriniz hiçbir şekilde hasar görmüyor ve en iyi şekilde sizlere teslim ediliyor. El halıları daha küçük ve narin halı modelleridir ve temizliği biraz daha kolaydır. El halılarınız taşınabilirliği daha kolay olduğu için bize göre 1 ya da 2 günde bir yüzeylerini değiştirmeniz faydalı olacaktır. Çabuk kirlenen halılar zararlı canlıları da bünyesinde barındırıyor bu yüzden genel müşterimiz yeni doğan bebek sahibi aileler. Eyüp halı yıkama fabrikamızda sabit müşterilerimiz bizlerden aldıkları gün randevuları sayesinde bakım hizmetlerini alıyorlar ve kendileri de halıların ömürlerinin uzadığını bizlere bildiriyor. Firma olarak kendimizi fazlasıyla övdük bu yüzden daha objektif olmak adına Billur halı yıkama firmasından daha önce halı yıkama hizmeti almış olan tanıdıklarınız ya da yakınlarınız varsa firmamızı sorabilir ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Klasik sektör hesabı olarak metre kare hesabı ile fiyat belirlemesi yapıyoruz ancak bizim belirlediğimiz fiyatlar sektörün çok çok altında fiyatlardır. Müşterilerimizi kalitemiz sayesinde firmamıza bağlı tutuyoruz bunun yanı sıra fiyatta da indirim yapınca insanlar direkt olarak bize geliyorlar. Billur halı yıkama firması olarak tabir-i caizse sürümden kazanmak deyimini uygulamalı olarak gerçekleştiriyoruz. Çok müşteri az fiyat mantığı ile ilerleyen firmamız hem memnuniyeti sağlıyor hem de firmanın maddi olarak kazancını dengeliyor. Çalışanlarımız konusunda da kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Yalnızca uygulama değil teorik olarak da donanımlı olan personelimiz servis hizmetleri konusunda uzmandır. İletişim konusunda eksiğimiz olduğunu düşünmüyoruz çünkü Billur halı yıkama firmasında bununla ilgili eğitim ve seminerler düzenleniyor. Halı yıkama yıllardır bizim işimiz ve biz bu işi severek yapıyoruz. Eyüp’te nerede oturuyor olursanız olun, hangi mahallede olursanız olun. Bir telefonunuz sonrasında kısa sürede adreslerinize geliyor ve ürünlerinizi paketleyerek firmamıza götürüyoruz.

 

Eyüp, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesi. 1936’da kurulan Eyüp ilçesinin yüzölçümü 242 km²’dir. 21 mahallesi ve 7 köyü bulunan Eyüp ilçesinin nüfusu 2010 yılındaki ADNKS verilerine göre 338.329’dur.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ