To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Fatih Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Fatih Halı Yıkama

fatih-hali-yikama

Fatih halı yıkama profesyonel ekibimiz sizlerden gelecek telefonları bekliyor, Billur halı yıkama yılların tecrübesiyle hizmetinizdedir.
Eminönü ve Eyüp ’e çok yakın mesafelerde olan Fatih, İstanbul ’umuzun nadide ilçelerinden yalnızca biridir. Nüfus olarak kalabalık olan İstanbul, aslında bunu biraz da ilçelerine borçludur. Bizler bu kalabalık şehirde farklı semt ve bölgelere halı yıkama ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Billur halı yıkama firması olarak 10 yılı aşkın süredir bu sektörde bulunuyoruz ve yaptığımız çalışmalar konusun da hiçbir şekilde hata yapmıyoruz. Halılarınız ne yaparsanız yapın kirlenmeye mahkumdur, düzenli olarak temizlik yapsanız bile halılarınız hızlı bir şekilde kirlenir fakat bunu belli etmez. Halılar dış yüzey olarak temizlik sonrası parlak bir görüntüye sahip olur fakat daha sonra bu kirin aslında dibe çöktüğünü fark edersiniz. Ucuz halı yıkama şampuanları ya da temizlik ürünleri hiçbir şekilde işinize yaramaz hatta ne kadar kaliteli olursa olsun yine de istediğiniz temizliği elde edemezsiniz. Halılarınızda farklı şampuanlar kullanmayınız çünkü bu halıların yıpranmasına ve zarar görmesine neden olur. Bizler billur halı yıkama firması olarak düzenli olarak çalıştığımız müşterilerimizin ürünlerinde sabit markaları tercih ediyoruz ve bu markalar uzmanlar tarafından test edilmiş kaliteli ürünlerdir. Bireysel temizlik işe yaramaz demiştik bizler farklı olarak elde yıkama yapmıyoruz. Teknoloji artık çok gelişti ve buna bağlı olarak her sektöre ve çalışma ortamına uygun makineler de üretiliyor.

Bu makineler firmamızda mevcut ve bizler büyük ve kaliteli makineler sayesinde halılarınızı bu şekilde yıkıyor ve bakımını yapıyoruz. Halılar düzenli olarak vakumlanmalıdır peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Az önce de belirttiğimiz gibi bireysel olarak bu mümkün değil ancak bir makine ya da profesyonel destek ile bunu yapabilirsiniz. Birçok kaliteli marka küçük ev aletleri içerisinde yer alan ürünleri sayesinde sizlere bu hizmeti sunuyor fakat yine de tam sonuç alamıyorsunuz. Billur halı yıkama firması profesyonel hizmet için sizlerden gelecek telefonları bekliyor. Fatih ilçesinde bulunan halkımız için en iyi şekilde hizmet veren ve temizlik konusunda hassa davranan firmamız sizlerin memnuniyeti için çaba harcıyor ve harcamaya devam edecektir. Vakumlama işleminde sizlere yardımcı olacak makineler biraz olsun işinizi görebilir ancak doğru kullanım çok önemlidir. Bu yüzden kullanma kılavuzunu en iyi şekilde okumanızı ve firmalardan ürün hakkında gerekli bilgileri almanızı tavsiye ediyoruz. Billur halı yıkama firması halılarınızın türü ve cinsi hakkında sizlere detaylı bir şekilde bilgi sunuyor.

Vakumlama hizmetimiz de mevcuttur ve bu hizmetimiz halı yıkama işleminin içerisinde yer alıyor. En dibe kadar kiri ve tozu hatta küçük mikroorganizmaları daha çeken makinelerimiz sayesinde halılarınızın diplerinde bile kir ya da toz kalmayacaktır. Vakumlama işlemi bireysel yapıldığında halıda izler bırakabilir bu izleri yok etmek için halınızı bir kez daha yıkayabilirsiniz. Bakın işlemler çok zahmetli ve bir o kadar da yorucu. Bizler firmamızda bu işi ehline bırakıyoruz. Uzman ekiplerimiz ve son teknoloji makinelerimiz sayesinde yorulmadan ve zahmet etmeden sizlere hizmet ediyor ve bunu da Billur halı yıkama garantisi ile sizlere sunuyoruz. En uygun ve en ucuz sektör fiyatlarına sahip olan Billur halı yıkama firması Fatih halı yıkama fabrikası sizlere memnuniyet garantisi de veriyor. Diyelim ki memnun kalmadınız ve tepkiniz çok büyük oldu, sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyor ve ürünlerinizi ücretsiz olarak tekrar yıkamaya alıyoruz. Hep söylüyoruz Billur halı yıkama firmasında önemli olan tek şey para değildir. Bizim firmamızda önemli olan tek ve değişmeyen müşteri memnuniyeti ve iletişimdir. Billur halı yıkama firması en kaliteli halı temizlik hizmetleri için sizleri bekliyor.

Fatih halı yıkama kampanyalarımız için Billur halı yıkama web sitemizi takip etmeye devam edin.

Fatih, Tarihi yarımada denen İstanbul şehrinin kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul’un merkezi sayılan ilçe.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ