To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Florya Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Florya Halı Yıkama

florya-hali-yikama

Florya halı yıkama sektöründe Billur halı yıkama mağazaları olarak kaliteli bir şekilde temizlik ve bakım hizmetleri sunuyoruz.
Bakırköy ilçesinin nadide semtlerinden olan Florya güler yüzlü ve samimi halkı sayesinde de dikkatleri üzerine çekmektedir. Güler yüzlü halkımıza esnaf olarak verdiğimiz hizmetlerde çalışanlarımıza özellikle bu konuda uyarılarda bulunuyoruz. Billur halı yıkama firması olarak verdiğimiz hizmetlerde en iyi şekilde temizlik hizmet sunmanın yanı sıra iletişim konusunda da önceliklerimize dikkat etmeye çalışıyoruz. Halı yıkama işinde Billur halı yıkama firması sektörün öncülerinden olmuştur. Temizlik işlemleri için diğer firmalara göre daha kaliteli ve teknolojik ürünler kullanıyoruz ve bu ürünlerin maliyetleri oldukça pahalı. Para konusunda hiçbir şekilde tereddüt etmiyoruz çünkü eğer bizim işimiz bu ise en iyisini yapmak ve satın almak da bizim en birinci vazifemizdir. Florya semtinde ikamet eden müşterilerimiz için hızlı servis araçlarımız sayesinde verdikleri süre içerisinde adreslerine kolayca ulaşıyoruz. Florya semti gelişmişlik bakımından üst düzey bir semt unvanını kazanmıştır. Burada yaşayan halk da gelişmişlik bakımından bu seviyeye ayak uydurmakta ve bu gelişmişliğe ortak olmaktadır.

Hijyen konusunda firma olarak hassasiyetimiz çok farklı boyutlarda. Temizlik bizim işimiz fakat sektörde farklı olmak istiyorsanız ayrıcalıklara sahip olmanız şart. Billur halı yıkama firması olarak sizlerden gelen öneri ve talepleri en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Firma olarak müşterilerimize sırt çevirmek bizim işimiz değil ya da aynı şekilde hizmet verildikten sonra çıkan sorunlarda müşterilerimizle irtibatı kesmiyoruz ve en kısa sürede hatamızı telafi ediyoruz. Olumlu ve olumsuz eleştirileriniz firmamız için çok önemli, yıllardır geri dönüşler sayesinde daha iyi işler yaptık ve daha güzel işlere de imzamızı attık. Florya halı yıkama fabrikamızda uzman kadromuz ve bu sektöre yıllara vermiş isimler sayesinde gerekli makine kullanımını ve servis hizmetlerini en iyi bilen isimlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz. Florya sakinlerini eğer halılarınızın ilk günkü güzelliğini korumasını istiyorsanız düzenli olarak Billur halı yıkama servisine başvurmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Halılar en fazla toz tutan ürünler arasında yer alıyor. Sürekli olarak üzerine basılan ve özellikle yaz aylarında açık cam ve pencerelerden giren toz toprak halılar üzerinde birikiyor. Basıldıkça halıya yerleşen toz halınızı yıpratıyor. Bu yıpranmaya engel olmak için bireysel bir temizlik yeterli değildir. Profesyonel temizlik firması olan Billur halı yıkama firmamız hafta içi her gün siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Dilerseniz çağrı merkezi numaralarımız sayesinde dilerseniz de internet adresimiz üzerinden bizlere ulaşmanız mümkündür. Verdiğimiz temizlik hizmetlerinde halılarınızı belirlediğiniz saatlerde evlerinizden alıyoruz ve özel bir şekilde paketleyerek firmamıza götürüyoruz. Burada yapılan işlemler gayet profesyonel ve uzmancadır. Temizliği ve bakımı tamamlanan halılarınız yine sizlere en uygun saat ve günde özel araçlarımız ve servis ekiplerimiz ile birlikte adreslerinize teslim ediliyor. Halılarınızın temiz ve bakımlı olması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve çalışmalarımızı gerçekleştirirken sizlerin özel isteklerini de yerine getiriyoruz. Bazı müşterilerimiz çok fazla yıkanmamasını ve halıların yıpranabileceğini düşünüyorlar, aslında bu düşünce yanlış. Düzenli bir şekilde fakat profesyonel olarak bakımı yapılan ve temizlenen halılar ilk günkü gibi sizlere hizmet edebilir ve kalitesinden ödün vermez.

Fiyatlarımız sektör içerisinde en uygun fiyatlara sahiptir ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda indirime gidilmektedir. Billur halı yıkama firması Florya semtinde bulunan müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyor ve bu hizmetler arasında mevsimlik kampanyalar da yer alıyor. Florya halı yıkama kampanyalarımızı ve firma olarak yaptığımı işleri sürekli olarak ve güncel bir şekilde takip etmek için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Billur halı yıkama firması daima müşterilerinin yanında ve en kaliteli temizlik hizmetleri için sizlere bir telefon kadar yakın…
Şenlikköy ya da Florya, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir semt. Küçükçekmece ilçesiyle komşudur. Mahallenin güney kısmı Marmara Denizi’ne sınırdır. 2000’den sonra daha da gelişmeye başlayan Florya’da, büyük balkonlu, geniş bahçeli, havuzlu evler ve siteler yoğunluktadır. AyrıcaBakırköyspor’un maçlarını oynadığı Şenlikköy Stadyumu ile Galatasaray Spor Tesisleri bu mahallededir. Devamı

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ