To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Gaziosmanpaşa Halı Yıkama
Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı yıkama

Gaziosmanpaşa halı yıkama hizmet sektöründe Billur halı yıkama merkezi 10 yılı aşkın süredir yaptığı hizmetlerin karşılığını siz değerli müşterilerinin güler yüzü ve memnuniyeti ile almaktadır. 1991 yılından bu yana sektöre inanılmaz bir şekilde katkıda bulunan ve kullanıcılarına da en iyi şekilde hizmet sunan uygun fiyat garantisi ve kaliteli halı yıkama makineleri ile gönüllerde taht kurmayı başarmış olan Billur halı yıkama firması Gaziosmanpaşa halkı için ayrı bir önem taşımaktadır. Esnaf ve sektördeki diğer rakip arkadaşlarımız bizleri çok iyi tanır ve bizim dürüstlüğümüzü çok iyi bilir. Yıllardır bu çizgimizi bozmadık fakat elbette ki firma olarak değişen bazı hususlar da oldu. Klasik esnaf modelinden biraz daha uzak durmaya karar verdik ve artık daha modern hizmetler doğrultusunda sizlerin karşısına çıkmayı uygun bulduk. Mükemmel hizmet politikası ile gün içerisinde sürekli olarak kirlenen ve tozu bünyesine katan halılarınızı uzman kadrosu ile birlikte ele alan ve son teknoloji makineleri ile tertemiz bir hale getiren Billur halı yıkama firması sizlere her türlü fırsat ve kolaylığı sunuyor.

Gaziosmanpaşa halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız çalışmalarını sizlere internet sitesi aracılığı ile sunmaya devam ediyor. Yakın amanda daha da gelişecek olan sitemiz sayesinde online sipariş verebilecek ve bizlerden online olarak destek alabileceksiniz. İnternet sitemizde servis verdiğimiz semt ve ilçeler yer alıyor ve sizlere en yakın adresleri de web sitemiz sayesinde görmeniz mümkündür.Rekabet ortamının çok fazla olduğu temizlik sektöründe haksız kazanç da bir o kadar fazla. Yaptığı işin hakkından daha fazla ücret alan ve servis kalitesi konusunda geride kalmış olan birçok firma müşteri konusunda sıkıntı çekmeye mahkumdur. Yıllardır bu işi yapıyoruz ve hiçbir zaman dürüst tavrımızı ve çizgimizi bozmadık. Bu her sektörde böyledir. Sizler bir hata yaptığınızda fark edilmediğini zannedersiniz fakat müşteri bunu anında fark eder ve elini eteğini çeker. Fiyat konusunda sektörde en uygun fiyatları sunan firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Bunu bizim söylememiz pek inandırıcı olmayabilir fakat biraz araştırma yaparsanız bunu göreceksiniz. Billur halı yıkama firması her türlü halı markası ve modeli ile ilgili yeterli bilgi ve donanıma da sahiptir. Bu sektörde verilen eğitimlerin tümüne katılıyoruz ve güçlü alt yapımız sayesinde firma bünyesinde eğitimler de düzenliyoruz. Bu eğitimlerde yalnızca uygulama değil teori de çalışanlarımıza sunuluyor. Halı yıkama konusunda uzman olabilirsiniz fakat müşteri personel ilişkisi de bu sektör için çok önemlidir. Billur halı yıkama firması olarak eğitimlerimizde iletişim konusunda gerekli bilgileri ve uygulamalı eğitimleri sunuyoruz.

Gaziosmanpaşa halı yıkama personelimiz fazlasıyla ilgili ve çalışmaktan sıkılmayan dinamik ve genç bir ekip. Billur halı yıkama firması sürekli olarak yeni arkadaşları bünyesine dahil ediyor ve bu arkadaşlar da kısa sürede ortama ayak uydurarak işe sımsıkı sarılıyor. Uzman kadromuz yeni arkadaşları hemen sahiplenerek işi öğretiyor ve tecrübelerini aktarıyor. Billur halı yıkama firmasında en önemli husus müşterilerin memnuniyeti ve güvenidir. Güven denilen şey kolay kazanılmaz ve kaybedildiğinde büyük zararlara yol açar. Hiçbir şekilde bu güveni kaybetmek istemiyoruz ve hiçbir şekilde sizlere karşı mahcup olmak istemiyoruz. Firma çağrı merkezi numaralarımıza internet üzerinden ulaşarak bizleri arayabilir ve gerekli servis hizmetleri için adres bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Sistem adres bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi kayıt altına alarak 2. Bir halı yıkama durumunda sizlere kısa sürede ulaşmamıza yardımcı oluyor. Billur halı yıkama firması olarak internet ağını da en iyi ve en faydalı şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. İstanbul’un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950’li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa’nın merkezine eskiden Taşlıtarla denirdi. Gaziosmanpaşa ilçesi Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komuşudur. Nüfusun artmasıyla trafik sorunu da artmaktadır. Topkapı-Habipler tramvay hattının açılmasıyla modern bir ulaşıma da sahip olmuştur. Bu yüzden en fazla göç alan ilçe konumuna gelmiştir.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ