To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Güneşli Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Güneşli Halı Yıkama

gunesli-hali-yikama

Güneşli halı yıkama hizmet sektöründe,  Billur halı yıkama firması olarak gösterdiğimiz performansın daha da üzerine çıkabilmek çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.
İstanbul ’umuzun Bağcılar ilçesine bağlı olan Güneşli halkı için yıllardır hizmet sektöründe elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Klasikleşmiş esnaf ağzı artık İstanbul halkını bezdirmiş durumda ve bizler bu çizgiden yıllar önce çıkmış bulunuyoruz. Billur halı yıkama olarak, Güneşli halı yıkama da daha çağdaş ve daha modern bir çalışma ortamına sahibiz ve verdiğimiz eğitimler sayesinde çalışanlarımız da bu anlamda profesyonel bir ekip olmuştur. Billur halı yıkama firması bir bütün olarak düşünüldüğünde aile ortamını andırıyor. Çalışanlarımızla hiçbir şekilde sorunlarımız olmuyor desek yalan söylemiş oluruz fakat şirket politikamız gereğince her şeye olumlu yaklaşıyor ve tüm sorunları kısa sürede bertaraf ediyoruz. İletişim her sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de çok önemlidir. Bizimle iletişim kurabilmeniz için sizlere farklı imkanlar sunuyoruz. İnternet adresimiz sayesinde bizlere ulaşabilirsiniz ya da dilerseniz çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere hafta içi her gün ulaşmanız mümkündür. Billur halı yıkama firması olarak gösterdiğimiz performansın daha da üzerine çıkabilmek adına farklı çalışmalar yapıyoruz. Hijyen bizim için çok önemli ve mesleğimizin de bir parçası.

Güneşli halı yıkama fabrikamız , konusunda örnek teşkil etmektedir. Çalışanlarımız alanında birçok belge ile başarılarını süslemiş deneyimli elemanlardan oluşuyor. Halı yıkama konusunda ne gibi eğitim olabilir demeyin Güneşli halı yıkama firmamızda bulunan makineleri kullanmak ve müşteri ilişkilerini yönetmek için çalışanlarımız birçok sınavdan geçiyor. Billur Halı yıkama firması olarak düzenli bir şekilde seminerler düzenliyor. Bu seminerler eğitim ağırlıklı  olup müşteri ile ilişkileri nasıl güçlendireceğimiz konusunda teorik eğitimler oluyıor. Uygulamalı eğitimlerimiz ise güçlü alt yapımız ve uzman ekiplerimiz sayesinde çalışma arkadaşlarımız tarafından veriliyor. Halılarınızın profesyonel bir şekilde yıkanmasını ve temizlenmesini istiyorsanız bizleri aramanız yeterlidir. Evlerinize geldiğimiz zaman siz hiçbir şeye dokunmuyorsunuz. Bizler ürünü alıp paketliyoruz ve iletmek istediğiniz ya da belirtmek istediğiniz özel bir şey varsa not alıyoruz ve ürün üzerine yapıştırıyoruz. Yıkama öncesinde incelenen halılarınız gerektiği şekilde makinelerden geçiyor. Son olarak vakum makinelerimiz devreye giriyor ve halılarınız pırıl pırıl sizlere teslim ediliyor. Ürünlerle ilgili eğer ki memnuniyetsizliğiniz olursa hemen bizleri arıyorsunuz ve ücretsiz hizmet alıyorsunuz.

Memnuniyetsizlik bizim firmamızda yoktur. Halılarınızın ışıl ışıl bir görüntüye sahip olması ve evlerinizde parlaması için elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz. Sektörde bizleri diğer firmalara bile sorabilirsiniz hiçbir şekilde olumsuz ya da negatif yorum alamazsınız. Güler yüzlü ekibimiz sayesinde yalnızca uygulama konusunda değil insan ilişkileri konusunda da fazlasıyla iyi olduğumuzu biliyoruz. Gelelim fiyat konusuna… Metre kare üzerinden yapılan hesaplar ile sizlere fiyat sunuluyor eğer onay verirseniz işleme başlıyoruz fakat burada önemli bir detay var bizler size hizmet etmek için varız ve para her zaman ikinci planda. Fiyatlarımızda siz değerli müşterilerimiz için indirim muhakkak yaparız ve sizlerle sürekli çalışmak adına sizlere fırsatlar sunarız. Ödeme kolaylığı konusunda rahat olabilirsiniz bütçenizi hiçbir şekilde zorlamayız. Billur halı yıkama firması yaptığı işi en iyi ve en kaliteli şekilde yapacağına sizlere söz veriyor zaten bizlerden daha önce hizmet almış yakınlarınıza firmamızın ismini vermeniz yeterlidir. Bizim en büyük reklamımız ve bizlere göre en güzel reklamımız müşterilerimizdir. En güzel referansta güler yüzlü müşteridir. 1 tane müşterinin çevrede firma hakkında olumlu konuşması onlarca müşterinin geri dönüşü demektir. Billur halı yıkama firması halı yıkama konusunda uzman çalışanları ve güler yüzlü personeli ile hafta içi sizlere en uygun saatlerde hizmet vermek için telefonlarınızı bekliyor. Güvenin adresi Billur halı yıkama firması daima hizmetinizde.

Güneşli, İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde yer alan bir semttir. Nüfusu 2007 itibariyle yaklaşık 40.000 kişidir, bunların 25.000 erkek, 15.000 kadındır. Bina adedi 7.000 civarındadır.[1] Güneşli genelde Bulgaristan ve Selanik göçmenlerinden oluşmaktadır. Bağcılar’ın en batı ucunda yer alır.Bahçelievler ilçesiyle komşudur. Bağcılar belediye binası bu semtte yer alır.

 

Etiketler:, , ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ