To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Güngören Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Güngören Halı Yıkama

gungoren-hali-yikama

Güngören halı yıkama kampanyalarımız için Billur halı yıkama web sitemizi takip etmeye devam edin.

Avrupa Yakası ’nda yer alan Güngören İstanbul merkez bölge ile 11 km gibi kısa bir mesafeye sahiptir. Bizler bu bölgede temizlik sektöründe Billur halı yıkama firması ismi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Halı yıkama konusunda yapılan birçok yanlışı sizlere anlatmak ve gerekli bakım hizmetlerini gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda değerli müşterilerimizin görüşlerine bağlı olarak da çalışmalarımızı yürütüyoruz. Tek katlı evlerin hemen önünde yaşlı teyzeleri halı yıkarken mümkün bu bizim adetimiz gibi bir şey aslında fakat artık bu tip şeylere hiç gerek kalmadı. Her piyasanın sektörü olduğu gibi halı yıkama da teknoloji ile birlikte bir sektöre dönüştü diyebiliriz. Bu sektörde tutunmak aslında o kadar kolay değil. Yoğun dönemlerinizde çok sıkı bir çalışma temposuna sahip oluyorsunuz ve birçok firma bu tempoyu kaldıramıyor.
Bizler Billur halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizi yormamak ve en uygun fiyatlarda hizmet sunmak için buradayız. Halı yıkama konusunda Türk kadınları büyük sıkıntılara düşüyor ve günün büyük bir bölümünü de bu tip temizliklerde harcıyor. Güngören halı yıkama talepleriniz için Hemen Billur halı yıkama firmasını arayın ve halılarınızı kısa sürede evlerinizden teslim alalım. Kişisel temizlik sonrası halılarınız elbette temiz görünecektir fakat emin olun bu görüntü geçicidir ve kısa süre sonra yine aynı lekelerle ve tozla karşılaşacaksınız.

Halılar toz ve kiri üzerinde çok kolay barındıran yapılara sahiptirler. Bizler bunu biliyor ve bu yüzden makinelerimizde gerekli ayarları yapıyoruz. Az önce de belirttiğimiz gibi bireysel olarak yapılan temizlik hiçbir şekilde işe yaramaz sadece kısa sürelik bir görüntü temizliği olur. Billur halı yıkama firması dipten köşeye en iyi şekilde halılarınızı yıkar ve ürün bilgisini de sizlere sunar. Kullandığımız halı yıkama ürünleri tamamen orijinal ve doğal ürünlerdir. Güngören halı yıkama piyasasında çok kolay bulamayacağınız bu ürünler büyük firmalar ve mağazalar için üretilir. Bizler toplu alım yaptığımız için temizlik malzemesi konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamıyoruz. Billur halı yıkama firması düzenli olarak çalışır ve yaptığı her iş aldığı her kayıt sistem tarafından otomatik olarak kayıt altına alınır. Özel yazılım sayesinde firmamız her türlü bilgiyi kontrol eder ve değerli müşterilerimize çok daha kolay ulaşmayı hedefler. Günümüzde her şey gelişti ve özellikle teknoloji de bunu destekler nitelikte. Gelişen teknoloji sadece bizim sektörümüzü değil her sektörü inanılmaz bir şekilde etkiliyor ve bu etki de daima olumlu şeyler getiriyor.

Gelişim ile birlikte elbette maliyet de artıyor ve artan maliyet firmamıza yansıyor. Halı yıkama hizmetlerimizde bu maliyeti yansıtmamaya çalışıyoruz çünkü siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat sözünü vererek çıktığımız bu yolda mahcup olmak istemiyoruz. Güngören semtinin değerli vatandaşları için daime en iyi hizmet hedefimize ulaşmayı başardık diyebiliriz. Özellikle son yıllarda firmamıza gelen mailler bu doğrultuda ve herkes inanılmaz bir şekilde memnuniyetini dile getiriyor. Kadromuz kaliteli bir ekipten oluşuyor ve ekip arkadaşlarımız zaman zaman fazla mesai yaparak firmamıza destek oluyor, bizler de firma olarak bu desteği karşılıksız bırakmıyoruz. Billur halı yıkama firması hem ekip olarak hem de yönetim olarak kusursuz bir firmadır ve bu kusursuz firmaya hiçbir şekilde zarar gelmemesi için elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz. Ürünlerinizi en iyi şekilde paketleyerek firmamıza götürüyor ve firmamızda yine en iyi şekilde gerekli bakım ve temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın hedefinde sizler varsınız ve bu hedef doğrultusunda durmadan ilerliyor ve gelişmeye devam ediyoruz.

Güngören, İstanbul’un bir ilçesidir. İlin batı yarısında Çatalca Yarımadası’nda yer alır; İstanbul’un Adalar ve Eminönü’den sonra alan bakımından en küçük üçüncü ilçesidir.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ