To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama

İstanbul Avrupa Yakası halı yıkama denilince akla Billur halı yıkama gelir.
Billur halı yıkama tarafından yapılan yıkama işlemi şimdi yeni teknolojik ürünleriyle halı yıkamayı da yapmaktadır. Halılarınızın üzerindeki herhangi bir kir, leke varsa firmamız size en iyi desteği verecektir.

Halı ve kilimler insanlık tarihinde önemli bir yer tutmaktadır. Halı dokumacılığı ilk olarak Orta Asya türkleri tarafından başlatılmış olup Anadolu Selçuklu İmparatorluğu döneminde çok gelişmiş Türkiye Selçuklu İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu döneminde çok önem kazanmış bölge ülkelerinede çok hızlı bir şekilde yayılmıştır. Tüm dünyada ve Türkiye de önemli bir meslek olarak devam etmektedir.

Halı yıkama işi halı dokuma tarihi ile aynı olup o tarihlerden günümüze kadar ev hanımları tarafından yapılmakta. Ev hanımlarının iş hayatına aktif olarak katılmaları ile birlikte şehirleşme ve toplu konut alanlarının çoğalması yerel yönetimlerin sokakta halı yıkama işine yasak getirmesi ile halı yıkama sektörü doğmuştur.

Sektör çok kısa sürede hızlı gelişme katederek teknolojinin nimetlerinden yararlanmayı ve makineleştirme başarmıştır. Ülkemizde halı yıkama da gerekli olan tüm makine ekip ve ekipman üretiminde ciddi gelişme kaydetmiş olup dünyanın her bölgesine halı yıkama makinası ihracatı yapmayı başarmıştır. Billur halı yıkama firması olarak günümüzün üstün teknolojisi ile uzman ekip ve ekipmanları firmamız bünyesine katarak hizmetlerine devam etmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama

İstanbul, Avrupa yakasının tüm ilçelerine ücretsiz servis imkanı sunan fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınır. Halı yıkama sürecinin tamamlanmasının ardından halılarınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Siz ve sevdikleriniz için garantili hizmet sunan firmamızın yıkama aşamalarını videolarımız bölümünden yada bizzat firmamızı ziyaret ederek göre bilirsiniz.

Bünyan Halı Yıkama, Yörük Halı Yıkama , Yün Halı Yıkama, Isparta Halı Yıkama, Milas Halı Yıkama, El dokuma Halı Yıkama, Step Halı Yıkama, Shaggy Halı Yıkama ve tüm halı çeşitleri yıkama talepleriniz ve sorularınız için bizimle irtibata geçiniz.

Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz

Yeşilköy, Florya, Yenibosna, Bahçeşehir, Sefaköy,  Ataköy, Halkalı, Güneşli, İkitelli, Taksim,Okmeydanı, Zeytinburnu Halı Yıkama, Şişli, Sultangazi,Küçükçekmece Halı Yıkama, Kağıthane,Güngören,Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Esenyurt,Esenler, Beyoğlu, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar,Avcılar, Kayaşehir halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Avrupa yakası tüm bölgelerde halılarınız evlerinizden alınır, ve kapınıza kadar teslim edilir.

Müşteri Yorumları