To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Halkalı Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Halkalı Halı Yıkama

halkali-hali-yikama

Halkalı halı yıkama için hizmet veren Billur halı yıkama firması yaptığı işte ve sektörde en iyi olmak için en üstün kalitede hizmet sunmaya özen gösteriyor.

Küçükçekmece ’ye bağlı olan Halkalı semtimiz çok fazla kalabalık olmamasına rağmen dönem içerisinde farklı çalışma kolları ile birlikte birçok işçiyi bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul gibi yoğun bir ilin ilçe ve semtleri de aslında çok yoğun oluyor fakat Halkalı bu anlamda biraz geride kalmış diyebiliriz. Yaygın servis ağlarımız sayesinde semtimizin her noktasına dağılmış durumdayız. Peki, servis ağlarımız ne işe yarıyor ve görevleri nelerdir? Servis ağlarımız sayesinde sürekli olarak gezici hizmet veren ekiplerimiz çağrı merkezlerimizle bağlantı halindedir. Firmamıza gelen siparişler direkt olarak bu ekiplerimize aktarılıyor ve bölgede adreslere en yakın olan araçlarımız kısa süre içerisinde müşterilerimizin adreslerine ulaşıyor. Zaman bizim için çok değerli biliyoruz ki sizler için de değerli. Billur halı yıkama firması olarak halılarınızı en iyi şekilde temizliyor ve sizlere kısa sürede teslim ediyoruz. Türk halkının yanıldığı bazı noktalar var ve bunlardan en bilineni de pahalı olan şeyin kaliteli olması. Yıllardır bu şekilde insanlar kandırıldı fakat bizler bu sektörde bunu değiştirmeyi düşünüyoruz. Ucuz ve en uygun fiyatlarla en kaliteli halı yıkama hizmetini siz değerli Halkalı sakinlerine sunmak bizim en birinci vazifemizdir. Halkalı Halı yıkama konusunda uzman olan ekiplerimiz ve çalışma arkadaşlarımız yalnızca temizlik konusunda değil teknik destek konusunda da uzmandır. Çağrı merkezi çalışanlarımız hafta içi her gün telefon başında canlı destek hattındalar. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız çalışmalarında ilk olarak bu hedef doğrultusunda ilerliyor. Billur halı yıkama firması olarak en uygun fiyatları sizlere sunarken farklı kampanyalar eşliğinde de sizleri kazanmaya ve elimizde tutmaya çalışıyoruz.

Özel köpükler ve vakum makinelerimiz sayesinde halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz desek abartmış olmayız. Gerekli bakım ve temizlik hizmetleri firmamız tarafından en iyi şekilde yapılıyor ve halılarınız en iyi şekilde sizlere teslim ediliyor. Fiyat listemizi internet adreslerimizden incelemeniz mümkündür ayrıca internet sitemizde firmamız hakkında geniş ve daha detaylı bilgiler de mevcuttur. Kadromuz fazlasıyla profesyonel ve halılarınız yıkanmadan önce ilk olarak uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde inceleniyor. Makinelerin dereceleri ve durumları ürünlerinizin durumuna göre ayarlanıyor. Bizler masraftan hiçbir şekilde kaçınmıyoruz bu yüzden son teknoloji halı yıkama makinelerini anında bünyemize dahil ediyoruz. Bu bizim işimiz ve kazandığımız paraları yine sektör için harcıyoruz. Fiyatlarımızda elbette esneklik payı vardır bu pay da sizinle aramızdaki iletişime bağlıdır.

Güler yüz her zaman önemli ve bizler bu konuda çok hassas ve özenli hareket ediyoruz. Metre kare hesabına göre yapılan ve düzenlenen listemiz elbette indirimlere gidiyor. Özellikle dönemler arası uygulanan halkalı halı yıkama kampanyalarımızı kaçırmayın çünkü bu kampanyalar sayesinde daha ucuz fiyatlara kaliteli hizmetler almanız mümkün. Billur halı yıkama Halkalı halı yıkama firması  sakinleri için özlenen temizlik firması olmaya aday. Kalitenin adresi olan Billur halı yıkama firması her türlü soru ve sorunlarınızla da ilgileniyor. Canlı hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimiz güler yüzlü bir şekilde her sabah sizleri karşılıyor ve telefon başında ürünleriniz ile ilgili sorularınızı büyük bir sabır ve özveri ile yanıtlıyor. Kaliteli, dürüst ve en uygun fiyata halı yıkatmak ve temizlik hizmeti almak istiyorsanız durmayın telefon numaralarımızı çevirin. Profesyonel bir işçilik sizlere bir telefon kadar yakın. Billur halı yıkama firması işini en iyi yapan çalışanları ile hizmetinizde.

Halkalı, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinin bir semti olup, Halkalı Merkez, İstasyon ve Atakent Mahallelerinin bulunduğu alanı kapsamaktadır. Merkez mahallesi oldukça dağınık ve çarpık bir kentleşmeye sahiptir.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ