To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

İkitelli Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » İkitelli Halı Yıkama

ikitelli-hali-yikama

İkitelli halı yıkama hizmetinde Billur halı yıkama firması olarak özel teknolojik makinelerimiz sayesinde en iyi şekilde temizleme ve bakım hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Küçükçekmece ’ye bağlı olan bu şirin semtimizde uzun süredir hizmet vermekte olan firmamıza ulaşmak için telefon numaralarımızdan yararlanabilirsiniz. Billur halı yıkama,  İkitelli halı yıkama fabrikamız İkitelli halkı için halı, kilim, pas pas ve küçük yolluklarınız için temizlik ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve bu tempomuzdan hiçbir zaman şikayetçi olmadık. Sürekli olarak elde ettiğimiz gelirleri Billur halı yıkama firmamızın gelişimi için harcıyoruz. Yaptığımız yatırımlar ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda hızlı bir şekilde ilerleme kaydeden ve büyüyen firmamız daha iyi hizmet verebilmek ve daha hızlı hareket edebilmek için bünyesinde çalışan personel sayısına ve araç sayısına sürekli olarak eklemeler yapıyor. Kadromuz bu işin ehli isimlerden oluşuyor ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesi de buna bağlı olarak her geçen gün daha da artıyor. Özenerek ve severek yapılan her iş sonuçlarını en iyi şekilde yansıtır. Maddi olarak çok kazandığımızı söyleyemeyiz çünkü sektörde en uygun ve en düşük fiyatlarda hizmet veren ender firmalar arasında yer alıyoruz. Peki, neden düşük fiyatlar? İnsanlar temizliği kendileri yapmayı tercih ettiklerinde özellikle büyük halılar konusunda çok fazla sıkıntı yaşıyor, firmaları aradıklarında ise yüksek teklifler sonucu vazgeçiyorlar. Bizler hem sektörü canlandırmak hem de ayakta tutmak için ödün veriyor ve fedakarlık ediyoruz. Billur halı yıkama firması olarak çalışanlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz haftalık toplantılarda farklı fikirleri değerlendiriyor ve müşteriyi daha fazla nasıl çekebileceğimiz konusunda düşünüyoruz. Fikir akışı sürekli olarak mevcut ve bu fikir akışları bizlere olumlu getiriler sağlıyor.

Özel teknolojik makinelerimiz sayesinde en iyi şekilde temizleme ve bakım hizmetlerini yerine getiriyoruz ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için her geçen gün daha hızlı yol alıyoruz. Billur halı yıkama firması olarak ekip olarak hareket ediyoruz. Pahalı işler de yapabiliriz fakat bu sizleri firmamızdan uzaklaştırır. Bizler sizleri kaybetme niyetinde değiliz bu yüzden verdiğimiz hizmetlerde sizlerin memnuniyetlerini ölçmek adına sizlere bir form sunuyoruz. Bu formda işçilerimizden ve hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı ve bizlere önerilerinizi soruyoruz. Bizleri ayakta tutan şey sizlerin güveni bu güveni kazanmak da uzun sürdü. Kazandığımız güveni kaybetmemek adına yaptığımız çalışmalarda direkt olarak odak noktamız sizlersiniz. İsteklerinizi hızlı bir şekilde yerine getiriyor ve en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte temizlik sezonu da açıldı desek yanılmış olmayız.

Yaz ayları öncesi yapılan genel temizlik hanımları çok fazla yoruyor ve bu süreçte zaman konusu da sıkıntı oluyor. Halılarınız konusunda sizler zahmet etmeyin arayın firmamızı profesyonel bir şekilde ve kısa sürede halılarınızı dilediğiniz gibi yıkayalım. Herhangi bir sorunda sorumluluğu üstleniyoruz ve sizlere ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Firmamızda çalışan isimler hata yapma oranı en düşük isimlerdir çünkü bu konuda uzman ve bu işin kurdu olan isimlerdir. Billur halı yıkama firması olarak İkitelli halkının güler yüzüne ve güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Verilen hizmet daima karşılığını alır ve bizler bu karşılığı hem maddi hem de manevi olarak alıyoruz. Bizim için gurur verici bir şey ise sizlerden aldığımız bir teşekkür. Özellikle firmamıza gelen teşekkür telefonları ve mailleri bizleri çok daha fazla mutlu ediyor. Aynı şekilde olumsuz eleştirilerinizi de bekliyoruz ve bu eleştiriler bizleri daha fazla hırslandırıyor ve eksiklerimizi kapatmamız için hızlanmamıza ve çabalamamıza yardımcı oluyor. Billur halı yıkama firması,  ikitelli halı yıkama şubesi siz İkitelli de oturanların firmasıdır ve sadece sizlere hizmet etmek ve en iyi şekilde faydalanmanız için çalışan bir şirkettir.

İkitelli, İstanbul’un batısında Küçükçekmece sınırları içeresinde yer alan semt.1980’lerin başında Eminönü, Karaköy gibi semtlerde bulunan imalatcı ve sanayi sektörlerini şehir dışına taşımak için art arda başlayan İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan imalatcı siteleri ve İstoç ile 20 sene içinde çok büyük bir değişme göstermiştir.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ