To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Kağıthane Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Kağıthane Halı Yıkama

kagithane-hali-yikama
Kağıthane halı yıkama hizmet sektöründe , Billur halı yıkama firması olarak farklı makineleri tercih ediyoruz. kısacası halılarınızın cinsine göre tercih yapıyoruz böylece ürünlerinize hiçbir şekilde zarar vermiyoruz.

Kağıthane İstanbul ‘a bağlı bir ilçedir.Gelişim denilince akla binalar ya da sosyal hizmetler gelmesin. Kağıthane özellikle etkinlik konusunda İstanbul’da dikkatleri üzerine çeken semtler arasında yer alıyor ve bu etkinliklerin sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Bizler Kağıthane halkı için Billur halı yıkama firması olarak temizlik ve bakım hizmetleri veriyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde olmanın verdiği haklı gurur siz değerli müşterilerimizle paylaşmak bizlere mutluluk veriyor. Billur halı yıkama firması köklü bir firma olması nedeniyle artık bu sektörde düzeni oturtmuş ve çalışmalarına düzenli bir şekilde devam etmektedir. Bahar temizliği Türk ailelerinde geleneksel hale gelmiştir ve hepinizi bilirsiniz komşular bir araya gelerek ortak halı yıkama eylemlerine. Bu çok zorlu bir işlem ve bu yüzden halı yıkama artık başlı başına bir sektör. Halı yıkama konusunda zahmet etmek ve vakit kaybetmek yerine bizleri arayabilir ve kısa sürede ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Sektörde seçim yaparken kaliteli bir firmadan hizmet almanızı tavsiye ediyoruz çünkü aynı makinede yıkanan halılar zarar görebilir ve sağlığınız açısından da zararlı olabilir.

Hanımlar zahmetli bir halı yıkama yerine uygun fiyatlarla firmamızı tercih etmeniz sizleri büyük bir stresten kurtaracaktır. Billur halı yıkama firması olarak verdiğimiz hizmet kalitesini de fazlasıyla güveniyoruz çünkü bizler bu işi yıllardır yapıyoruz. Kağıthane halı yıkama fabrikamızda işin uzmanı olan ekiplerimiz kısa sürede başarıya ulaşmak için çok daha fazla çalışıyor ve bu konuda kendilerini geliştiriyorlar. Evde gerçekleşen halı yıkama işlemlerinde temiz görüntü sizleri yanıltabilir. Halınızın temizlendiğini zannedersiniz fakat dipteki kirlere asla ulaşamazsınız. Sizleri kandırmaya çalışan ve halı şampuanları adı altında ürün satan firmalardan ve markalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz çünkü bu ürünlerin hiçbir şekilde faydası yoktur. Bizler özel deterjanlar kullanıyoruz ve makinelerimize zarar vermeyen halılarınızı tertemiz yapan ürünler. Billur halı yıkama firması olarak çalışmalarımız sizlere özel ve servis konusunda da hiçbir şekilde sıkıntı yaratmıyoruz. Billur halı yıkama firması yazının başında da belirttiğimiz gibi köklü bir firma bu yüzden Kağıthane halı yıkama sektörünün eksiklerini çok kolay görebiliyor ve kısa sürede bu eksiklerden faydalanıyor. Halı yıkama konusunda ekibimizle tanışmanız mümkün bu ekip sizlere kullanım konusunda detaylı şekilde bilgiler sunacaktır.

Çağrı merkezlerimiz 7 gün 24 saat boyunca telefon başında sizlerin kayıtlarını almak için hazırda bekliyorlar. Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde gün içerisinde servis işlemlerimiz tamamlanıyor. Ne kadar yoğun bir şekilde çalışsak da hiçbir müşterimizi bekletmiyor ya da 2-3 gün sonraya ertelemiyoruz. Fiyat listemiz sürekli olarak güncelleniyor fakat bu güncelleme artış olarak değil sizlerin bütçelerine göre ayarlanıyor. Kaliteli bir şekilde hizmet almak istiyorsanız yapmanız gereken bizlere telefon ile ulaşmaktır. Halılarınızı dilediğiniz saatlerde evlerinizden alıyor ve firmamıza taşıyoruz daha sonra ise eğer alınan notlar varsa bu notlara uygun bir şekilde halılarınızı yıkıyoruz. Bazı müşterilerimiz çok hassas oluyor ve özel isteklerini bizlere belirtiyor bizler de elimizden geldiği kadar yapmaya çalışıyoruz. Ödeme konusunda en uygun fiyatları araştırabilirsiniz. Dönüp dolaşıp firmamıza geleceğinizden şüphemiz yok. Düşük fiyatlara yüksek kaliteyi bulabileceğiniz Billur halı yıkama firması sayesinde memnuniyetinizi gizlemeyiniz. Bizlere olumlu olumsuz her türlü eleştirilerinizi gönderebileceğiniz mail adreslerimiz de internet sitemizde mevcuttur. Halılarınızın daha iyi ve daha temiz bir hale gelmesi için yapmanız gereken tek şey firmamızı aramak.

Kâğıthane, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bir ilçesidir. Doğudan Beşiktaş ilçesi, batıdan Eyüp ilçesi, kuzeyden ve güneyden Şişli ilçesi ve güneybatıdan Beyoğlu ile çevrilidir.

Kağıthane halı yıkama kampanlarımız için Billur halı yıkama web sitemizi takip etmeye devam edin.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ