To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Kilim Yıkama

Ana Sayfa » Billur Halı Yıkama » Kilim Yıkama

İstanbul Avrupa Yakası kilim yıkama denilince akla Billur halı yıkama gelir.
Billur halı yıkama tarafından yapılan yıkama işlemi şimdi yeni teknolojik ürünleriyle kilim yıkama yapmaktadır. Kilimleriniz üzerindeki herhangi bir kir, leke varsa firmamız size en iyi desteği verecektir.

Halı ve kilimler insanlık tarihinde önemli bir yer tutmaktadır. Halı dokumacılığı ilk olarak Orta Asya Türkleri tarafından başlatılmış olup Anadolu Selçuklu İmparatorluğu döneminde çok gelişmiş Türkiye Selçuklu İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu döneminde çok önem kazanmış bölge ülkelerine de çok hızlı bir şekilde yayılmıştır. Tüm dünyada ve Türkiye de önemli bir meslek olarak devam etmektedir.

Kilim yıkama işi halı dokuma tarihi ile aynı olup o tarihlerden günümüze kadar ev hanımları tarafından yapılmakta. Ev hanımlarının iş hayatına aktif olarak katılmaları ile birlikte şehirleşme ve toplu konut alanlarının çoğalması yerel yönetimlerin sokakta halı yıkama işine yasak getirmesi ile halı yıkama sektörü doğmuştur.

Sektör çok kısa sürede hızlı gelişme katederek teknolojinin nimetlerinden yararlanmayı ve makineleştirme başarmıştır. Ülkemizde kilim yıkama da gerekli olan tüm makine ekip ve ekipman üretiminde ciddi gelişme kaydetmiş olup dünyanın her bölgesine halı yıkama makinası ihracatı yapmayı başarmıştır. Billur halı yıkama firması olarak günümüzün üstün teknolojisi ile uzman ekip ve ekipmanları firmamız bünyesine katarak hizmetlerine devam etmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Kilim Yıkama

İstanbul, Avrupa yakasının tüm ilçelerine ücretsiz servis imkanı sunan fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde kilimleriniz ev ya da iş yerinizden alınır. Kilim yıkama sürecinin tamamlanmasının ardından adresinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Siz ve sevdikleriniz için garantili hizmet sunan firmamızın yıkama aşamalarını videolarımız bölümünden yada bizzat firmamızı ziyaret ederek göre bilirsiniz.

Kilim Yıkama Servis Bölgelerimiz

Yeşilköy, Florya, Yenibosna, Bahçeşehir, Sefaköy,  Ataköy, Halkalı, Güneşli, İkitelli, Taksim,Okmeydanı, Zeytinburnu Kilim Yıkama, Şişli, Sultangazi,Küçükçekmece kilim yıkama, Kağıthane,Güngören,Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Esenyurt,Esenler, Beyoğlu, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar,Avcılar, Kayaşehir kilim yıkama hizmeti vermekteyiz.

Avrupa yakası tüm bölgelerde kilimleriniz evlerinizden alınır, ve kapınıza kadar teslim edilir.

 

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ