To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Küçükçekmece Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Küçükçekmece Halı Yıkama

kucukcekmece-hali-yikama

Küçükçekmece halı yıkama talepleri en fazla olan ilçelerimizdendir. Billur halı yıkama uzman çalışanlarımız ve harika makinelerimiz ile  Küçükçekmece halkının hizmetindedir.
Sefaköy, İkitelli ve Güneşli gibi gelişmiş semtleri de bünyesinde barındıran Küçükçekmece İstanbul’ umuzun gelişmiş ilçelerinden bir tanesidir. Toplu konutlar ve sanayi kolları ile birlikte gelişimini hızla sürdüren ilçemiz farklı iş kolları ve meslek dalları ile birlikte birçok insanı çekmektedir. Bir nevi iç göç olarak da nitelendirebileceğimiz bu taşınmalar sonrasında belli bir dönemde ilçemiz nüfus patlaması yaşamaktadır. İnsan sayısı ne kadar çok olursa ve nüfus ne kadar çok düzenli olarak artış gösterirse o bölgede bulunan hizmet sektörü daima gelişir.
Bizler de Küçükçekmece ilçemizde Küçükçekmece halı yıkama hizmet sektöründe yer alıyoruz. Billur halı yıkama firması olarak siz değerli halkımıza en iyi, en uygun ve en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmak için uğraşıyoruz. İnsanlar evlerini döşerken en kaliteli ve görsel olarak çok şık olan mobilyaları ve ürünleri tercih eder. Rahatlığın ve konforun sembolü olan mobilyalar evlerimizi daha şık bir hale getirir. Bu ürünlerden bir tanesi de halılar. Göze hitap eden ve kullanışlı olan bu ürünler ilk etapta ihtiyaç gibi görünür ki öyledir de fakat daha sonra üretici firmalar halıları bir şıklık yarışına soktu ve rekabeti arttırdı. Artık özel üretim halılar ve farklı desenlerde ürünler insanların beğenisine sunuluyor.

Sürekli olarak gelişen üretim ve mobilya sektörü sayesinde bizler de bu gelişime ayak uydurmaya çalışıyoruz. Halı seçiminde bazı detaylar çok önemlidir. Görsel olarak güzel olabilir, fiyat olarak çok uygun olabilir fakat temizlik konusunda sizlere büyük zahmet verecekse o modellerden uzak durun. Kaliteli bir dokuma temizlik konusunda sizlere yardımcı olur ama fiyat anlamında da bütçelerinizi birazcık zorlayacaktır. Bizler Billur halı yıkama firması olarak yaptığımız işler öncesinde müşterilerimize bazı bilgiler sunuyor ve insanların bilinçli bir şekilde alış veriş yapmalarını tavsiye ediyoruz. Dünya kadar para döküp kalitesiz halılar almak sizleri üzer. Sadece şık diye halı seçimi yapmak da çok mantıksızdır. İleriyi düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Halı yıkama konusunda uzman olan firmamızı özel araçları ile birlikte adreslerinize gelir ve gerekli paketlemeyi yaparak temizlik ve bakım işlemleri için halılarınızı firmamıza taşırlar. Gerekli notlar alınır ve sizlere fiyat listemiz sunulur. Metre kare başı yapılan hesaplamalarda elbette indirim payı vardır. Sürekli müşterilerimiz bu fırsatlardan yararlanıyor ve fiyat konusunda yeni müşterilerimizi de hiçbir şekilde zorlamıyoruz. Billur halı yıkama firması olarak ödeme konusunda da sizlere farklı seçenekler ve imkanlar sunmaya devam edeceğiz. Para bizim için ikinci planda, önceliğimiz siz değerli müşterilerimizsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için internet adresimizi takip edebilirsiniz. Burada yer alan bilgiler sürekli olarak güncellenir ve servis ağlarımıza da buradan kontrol edebilirsiniz.

Küçükçekmece halı yıkama şubemizde uzman çalışanlarımız ve harika makinelerimiz sayesinde temizlik işlemleri yoğunluğa göre ertesi gün sona erer. Sizlere verdiğimiz sürenin dışına asla çıkmayız. Müşterilerimiz bizlere güveniyorsa bizler firma olarak o güveni boşa çıkarmayız. Eğer bir işi severek yapıyorsanız ve bu sektörde kalıcı olmak istiyorsanız dürüstlük çok önemlidir. Bizler aldığımız ürünlerde fazla fiyat da söyleyebiliriz ya da metre kare fiyatlarını arttırabilir ama bu bize eksi olarak geri döner. Uygun fiyatlara daha çok müşteri bizim ilk hedefimizdir. Ürünlerinizi ücretsiz olarak alır ve gerekli süre adreslerinize bırakırız. Eğer hizmetlerimizden memnun kalmazsanız bunu çağrı merkezlerimiz aracılığı ile ya da mail yolu ile bizlere iletebilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz yapacağınız her eleştiri bizim gelişimimiz için çok önemlidir bu yüzden fikirlerinizi de Billur halı yıkama firması ile paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Hakkında:
Küçükçekmece, İstanbul’un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy, 25’si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ