To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Okmeydanı Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Okmeydanı Halı Yıkama

okmeydani-hali-yikama

Okmeydanı halı yıkama kampanyaları için Billur halı yıkama  firmamızı takip edin. En uygun fiyatlara en kaliteli temizlik ve bakım hizmetleri sunmak için Okmeydanı halkının karşısına çıkıyoruz.

Şişli ilçesine bağlı olan Okmeydanı semtimiz yoğun trafiği ve kalabalık nüfusu ile bizim sektörümüz için aslında zorlu bir semttir. Billur halı yıkama firması olarak bu semtte uzun süredir hizmet veriyoruz ve tecrübelerimizi de siz değerli müşterilerimize ve yaptığımız işlere özenle yansıtıyoruz. Billur halı yıkama firması evlerinizde kullandığınız her türlü halılarınız için temizlik ve bakım hizmeti sunmaktadır. Sürekli olarak kirlenen ve tozu toprağı bünyesinde barındıran halılar düzenli olarak bakım ister. Kişisel olarak yapılan temizlik bir yere kadar profesyonel olarak yapılan temizlik ise bir dönem boyu halılarınızı koruyacaktır. Halı yıkama perde asmak kadar zahmetli bir iştir ve bu konuda hanımlar çok şikayetçidir. Bizler uzman ekibimiz ve teknolojik makinelerimiz sayesinde halı yıkama hizmetleri veriyoruz. Halılarınızın cinsine göre yaptığımız işlerde Avrupa markalı ürünler kullanıyor ve profesyonel işler çıkartıyoruz. Mevsim öncesi genel temizlik bize özgüdür ve bu genel temizlikte halılar büyük önem taşır. Billur halı yıkama firması olarak yaptığımız işte detaylara önem veriyoruz ve bu detaylar çok önemlidir. Okmeydanı halkı bizleri iyi tanır ve Okmeydanı halı yıkama için verdiğimiz hizmeti de çok iyi bilir. İşçilik konusunda en iyi şekilde hizmet veriyoruz. İşi bilen ve severek yapan bir ekibimiz var ve bu ekip gerekli eğitimi almaktadır. Müşterilerimizin düzenli olması bizim de işimizin devamlı olmasına işarettir.

Düzenli olarak yapılan bakım ve temizlik işlemleri halıların ömrünü uzatarak sizleri ilerleyen dönemlerde büyük masraflardan kurtarır. Halı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özelliklerden bahsetmek istiyorum. Kullanılan malzeme az çok kendini belli eder ve daha sık dokunmuş halılar sizleri zor duruma düşürebilir. Daha sık dokunan halılar temizlik konusunda zahmetlidir ve eğer bireysel temizlikten yanaysanız daha seyrek dokunmuş ve ince halılar tercihiniz olsun. Billur halı yıkama firması olarak halılarınızın kalitesine bağlı deterjanlar tercih edilir ve buna göre temizlik işlemlerine başlanır. Sürekli üzerine basıldığı için tozu her daim içinde hapseden halılar özellikle sık dokundukları zaman daha zor bir hale gelirler. Bizler firma olarak en uygun fiyatlara en kaliteli temizlik ve bakım hizmetleri sunmak için Okmeydanı halkının karşısına çıkıyoruz. Halılarınız hakkında her türlü soruyu de cevaplamak için hazırız. Web sitemiz sürekli olarak güncel ve sitemizde firmamızın geçmişi, yaptığımız hizmetler ve güncel kampanyalarımız yer almaktadır. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. El değmeden temizlik hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Makinelerimiz bu anlamda son teknoloji ürünüdür ve düzenli olarak güncellemeleri ve bakımları yapılır.

Firmamıza aldığımız her teknolojik ürünü en iyi şekilde kullanabilen personelimiz sayesinde yapılan her iş dört dörtlüktür. Billur halı yıkama firması olası negatif durumlarda sizlere ücretsiz hizmette sunmaktadır. Kaliteli halı yıkama firmasının barındırdığı tüm özellikler firmamızda mevcut. Yaptığımız işin en iyisi olmak için yıllarca çabaladık ve bunun için birçok konuda kendimizi geliştirdik. Billur halı yıkama firması en çok değer verdiğiniz halılarınızı kendi ürünü gibi ele alıyor ve temizlik işlemlerini yerine getiriyor. Okmeydanı halı yıkama da güvenilir ve güçlü kadromuz, yaygın servis ağlarımız sayesinde Okmeydanı’nda hangi mahallede olursanız olun çağrı merkezimize adresinizi bıraktıktan kısa süre sonra adreslerinize ulaşıyoruz ve işlemlere başlıyoruz. Çağrı merkezi numaralarımız sürekli olarak aktiftir ürünlerle ilgili sorularınızı ve sorunlarınızı bu telefon sayesinde iletebilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz. Billur halı yıkama firması yılların kazandırdığı deneyim ile birlikte güler yüzlü personeli ve çağrı merkezi ekipleri ile birlikte siz değerli Okmeydanı sakinlerinin daima hizmetindedir.

Okmeydanı, İstanbul’un Kağıthane ve Şişli ilçelerine bağlı bir semttir. Fatih Sultan Mehmet’in bu bölgede okçuluk müsabakaları için kurdurduğu ok meydanı ve okçuluk tekkesi nedeniyle bu ad verilmiştir.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ