To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Sefaköy Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Sefaköy Halı Yıkama

sefakoy-hali-yikama

Sefaköy halı yıkama  da Billur halı yıkama firması olarak,  siz değerli kullanıcılarımızın ürünlerini en iyi şekilde analiz ediyor ve inceliyoruz.

Küçükçekmece ’ye bağlı olan Sefaköy semti İstanbul’un diğer semtlerine göre biraz daha küçük ve şirin bir yapıya sahiptir. Burada yoğun trafik ya da kalabalık nüfus bulamazsınız. İnsanlar daha sıcakkanlı ve birbirini daha yakından tanıyan kişilerdir. Gelişim konusunda çok fazla yatırım yapılmayan Sefaköy genellikle ticaret sayesinde kazancını sağlamaktadır. Bizler de bu şirin semtimiz Sefaköy de  halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Firma olarak çalışmalarımızda belli başlı hususlara dikkat ediyoruz. Halı temizleme işlemlerinde ilk olarak hijyen konusuna önem veren firmamız çalışmalarında bu detaya çok fazla önem vermektedir. Billur halı yıkama firmasına güvenmek için birçok nedeniniz var ve bu nedenlerden bir tanesi de uygun fiyat ve işçilik garantisi. Bazı firmalar ürünü teslim ederken müşteriye yaşattığı sıkıntılar yüzünden çok fazla şikâyet alıyor. Billur halı yıkama, Sefaköy halı yıkama merkezinde bu tarz durumlarla karşılaşamazsınız. Billur halı yıkama firması sizlere önem veriyor ve siz değerli müşterilerinin daha fazla memnun kalması için sürekli olarak yenilikler ve kampanyalar düzenliyor. Halılarınızın yıkanması sırasında ve sonrasında teknoloji harikası makinelerimizden faydalanıyoruz. Bu makineler sürekli olarak bakımı yapılan ve herhangi bir şekilde halılarınıza zarar vermeyen profesyonel makinelerdir. Billur halı yıkama firması olarak bu makinelere fazlasıyla güveniyoruz. İnsan gücünün asla yapamayacağı şeyleri makineler sayesinde kusursuz olarak elde etmek mümkün. İnsan çalışmasının yeri elbette ayrı fakat bu makineler sayesinde işler daha hızlı ve daha güvenilir. Halılarınızın uzun ömürlü olması için sizlere birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum.

Düzenli olarak bakım halılarınızı yıpratmaz aksine ömrünü uzatır insanların en büyük düştüğü yanlış sürekli olarak yıkanan halıların yıpranmasıdır. Bizler Billur halı yıkama firması olarak siz değerli kullanıcılarımızın ürünlerini en iyi şekilde analiz ediyor ve inceliyoruz. Ürünün yapısı, dokusu ve kullanılan malzeme için hangi deterjan ya da makine uygunsa onu seçiyoruz. Bu yüzden ürünlerinizde herhangi bir sorun meydana gelmesi ya da yıpranması mümkün değildir. Müşteri bağlılığını arttırmak için dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde güven ortamı oluşturmuş durumdayız. Sefaköy halı yıkama firmamızda uzman kadromuz ve bu işi en iyi yapan servis ekiplerimiz sayesinde halı yıkama sektöründe bir numara olduğumuzu biliyoruz. Bulunduğumuz sektör yanlışı kabul etmez ve bizler de bunun farkında ve bilincinde çalışarak yanlış yapmamaya gayret ediyoruz.  Yapılan her iş sonrası sizlere sunduğumuz memnuniyet formları ile birlikte eksiklerimiz ve yanlışlarımız neler bunları görüyoruz. Kaliteli halı temizleme işlemleri için yapmanız gereke tek şey internet adresimizden telefon numaralarımıza ulaşarak bizleri aramanız.

Adres bilgilerinizi aldıktan sonra ekiplerimiz kısa sürede sizlere ulaşıyor ve önemli detayları not alıyor. Alınan notlar dahilinde ürünleriniz en kısa sürede sizlere pırıl pırıl bir şekilde teslim ediliyor. Billur halı yıkama firması siz değerli müşterilerinin en iyi şekilde hizmet alabilmesi için ve her kesime hitap edebilmek adına fiyat konusunda da yardımcı oluyor. Ödeme kolaylığı sağlayan firmamız aynı zaman da kredi kartı o ile de sizlere ödeme seçeneği sunuyor. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimiz ve onların memnuniyetidir. Billur halı yıkama firması bir telefon sonrası adreslerinize ulaşıyor ve ürünlerinizi en uygun şekilde paketleyerek firmamıza taşıyor. Firmamızdaki süreci görmek isterseniz en yakın Billur halı yıkama firmasını dilediğiniz zaman ve dilediğiniz saat ziyaret edebilirsiniz. Bizler müşterilerimizden hiçbir şey saklamıyoruz ve firmamızın kapıları her daim sizlere açıktır. Dilediğiniz sorunun cevabını alabilir ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere gerekli cevapları verecek ve firmamızın tanıtımını en iyi şekilde yapacaktır. Billur halı yıkama firması sizlere bir telefon kadar yakın.

Sefaköy, 1879-1890 yılında Bulgaristan Deliorman’dan göç eden Karaömeroğlu İbrahim Safra tarafından Safraköy adıyla İstanbul’da kurulmuş olan, bugün Balkan göçmenlerinin yoğun olarak yerleşik oldukları bir semttir. Küçükçekmece ilçesinin belediye, kaymakamlık, emniyet, nüfus, tapu müdürlüğü gibi kamu bina ve hizmet alanları bu semt merkezindedir. .

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ