To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Şişli Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Şişli Halı Yıkama

sisli-hali-yikama

Şişli halı yıkama için yayılmış olan servis ağımız ve geniş araç filomuz sayesinde, Billur halı yıkama olarak ulaşamayacağımız mahalle ve bölge yoktur.

Evlerinizde kullandığınız halılar düzenli olarak süpürüldüğünde ya da temizlendiğinizde sağlığınız açısından herhangi bir sorun teşkil etmez. Her gün düzenli olarak süpürmek ya da temizlemek zahmetli olabilir fakat eğer bunu yapmazsanız toz ve zararlı canlılar halılarınızda birikir. Halı temizlemenin püf noktalarından bir tanesi gırgır dediğimiz temizlik aleti ile detaylı bir şekilde yapılacak temizliktir. Sık bir şekilde dişlilere sahip olan gırgırlar diplerdeki tozu da söküp atar. Eğer ki buna vaktiniz yoksa ya da zahmetli olur diyorsanız işi bize bırakıyorsunuz. Billur halı yıkama firması profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine Şişli bölgesinde kaliteli temizlik hizmetleri sunuyor. Şişli Taksim’e olan yakınlığı nedeniyle nezih bir bölge olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Burada yaşayan insanlar da birçok konuda bilinçli hareket etmektedir. Şişli halı yıkama sektöründe çok sayıda halı temizleme firması var ve sektör bu anlamda biraz olsun canlı. Rekabet her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi beraberinde getirir. Bizler rekabet etmiyoruz çünkü rekabet edecek firma göremiyoruz. Kendimize bu kadar güvenmemizin en büyük nedenlerinden bir tanesi de son teknoloji makinelerimizdir. Bu makineler profesyonel bir şekilde kullanan bir ekibe sahibiz ve bu ekip dilediği şekilde makinelerin kontrolünü de ele alabiliyor. Bu kadar kalite çok pahalı olmaz mı diyen kullanıcılarımıza yanıldıklarını göstermek için onları firmamıza davet ediyoruz.

Sıcak bir bardak çay eşliğinde sohbet edebilir ve firmamızı, hizmetlerimizi sizlere anlatabiliriz. Mevsim mevsim düzenlenen kampanyalar sayesinde uzman ekibimiz ve firmamız basamak basamak yükselmeye devam ediyor. Zirveye çok yaklaştığımızı biliyoruz ve kopmamak için de gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Eğer yaptığını işte insanlarla yüz yüze görüşüyorsanız diksiyonunuz ve iletişim becerileriniz de üst seviyelerde olmalı. Klasik esnaf ağzı yıllar önce tarihe gömüldü. Billur halı yıkama firması olarak daha modern çizgilerle hareket ediyor ve çalışmalarımızı da buna bağlı olarak yürütüyoruz. Leke çıkarmak için kendimize has özel yöntemlerimiz var bizler yalnızca makine ile çalışmıyoruz insan gücüne de önem veriyoruz. Küçük bir hatırlatma yapalım yıllardır birlikte olduğumuz ekibimizden bizlere veda eden olmadı çünkü çalışma koşullarımız çok zor değil ve firmamız ziyaret ettiğinizde sizler de buna şahit olacaksınız arkadaş ortamı gibi. Güzel bir çalışma ortamı ve ideal şartlar insanları çalışmaya teşvik ediyor ve firmamızdan kopmamasını sağlıyor. Aynı şekilde müşteri ile iletişim de buna benziyor. Eğer müşteri ile güzel bir şekilde anlaşır ve taleplerini yerine getirirseniz müşteri sizlerden kopamaz.

Billur halı yıkama firması olarak her çalışmamızda odak noktamız ve hedef kitlemiz sizlersiniz. Şişli ’ye yayılmış olan servis ağımız ve geniş araç filomu sayesinde ulaşamayacağımız mahalle ve bölge yoktur. Sabit telefonlarımız gün içerisinde hiçbir zaman meşgul çalmaz çünkü sizlere yardımcı olacak bir personelimiz muhakkak vardır. Halılarınızı teslim aldıktan sonra sizleri uzak bir tarihe aktaramayız. Billur halı yıkama firması, şişli halı yıkama ekipleri en hızlı şekilde çalışır ve söz verdiği tarih ve saatte halılarınızı adreslerinize ilk günkü temizliği ve ışıltısı ile teslim eder. Servis araçlarımızda gerekli aksesuarlarımız ve not almak için gerekli ihtiyaçlarımız mevcuttur. Özel olarak istediğiniz bir şey varsa bunu not alır ve firma yetkililerine iletiriz. Bazı müşterilerimi 2 kez yıkanmasını istiyor halılarının seve seve kabul ediyor ve gerekli yerlere iletiyoruz ancak bunun zararlı olabileceğini de belirtiyoruz. Para kazanmak için insanlara yalan söylemek bizim firmamızda yok bu yüzden Billur halı yıkama firması dürüstlük konusunda da öncü bir firmadır. Şişli halı yıkama firması denince akla Billur Halı Yıkama gelir.

Şişli, İstanbul İlinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. 1954’te ilçe olan Şişli İlçesi’nde köy yerleşimi yoktur. 28 mahallesi bulunan Şişli doğuda Beşiktaş, kuzeyde Sarıyer, batıda Eyüp ve Kağıthane, güneyde Beyoğlu ilçeleri ile çevrilidir.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ