To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Stor Perde Yıkama

Ana Sayfa » Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmeti veren firmamız, İstanbul Avrupa yakası’ nda tüm ilçe ve semtlere stor perde yıkama hizmeti vermektedir.
Stor perde temizleme kolay değildir.  Eğer stor perde üzerindeki kat izi yaparsa bir daha düzelmez.Bu nedenle stor perdelerinizi güvenilir bir firmaya yıkatmalısınız.

Profosyonel stor perde yıkama  desteği almak için bizimle irtibata geçin. Stor  perdenizi evinizden ücretsiz  alıp ,  temizleyip, söz verdiğimiz gün evinize teslim ediyoruz.

Stor Perde Yıkama

Kumaşın rulo etrafında sarılması prensibiyle çalışan bir perde çeşididir. Yukarı veya aşağı konumlandırılabilir.Genç bayanlar stor perdeyi tercih etmeye başladılar. Stor perde yıkama ve temizliğinin zor olmasından dolayı , stor perde yıkama sektörü hızla  yayılmaya başladı. Günümüzde  kadınlar çalışma temposunda çok yoruluyor, ev işleri için zaman ayırmak istemiyorlar.
Sizde yoğun iş temposundan arta kalan zamanlarınızı sevdiklerinizle geçirmek istiyorsanız, stor perdelerinizi firmamıza yıkatıp, tertemiz olarak teslim alabilirsiniz.

 

Müşteri Yorumları