To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Sultangazi Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Sultangazi Halı Yıkama

sultangazi-hali-yikama

Sultangazi halı yıkama hizmeti için Billur halı yıkama firması özel makineleri sayesinde en iyi şekilde halılarınızı yıkayıp sizlere teslim ediyor.

1991 yılında bu sektöre adım atan firmamız kısa sürede inanılmaz bir şekilde yol kat etmiş ve gelişmiştir. Bünyesinde birçok personel çalıştırmakta ve sürekli olarak personel sayısını arttırmaktadır. Billur halı yıkama firması 2013 yılına gelindiğinde, istatistiklere bakıldığında görülecektir ki inanılmaz bir büyüme grafiği çizmiştir. Bu garfiğin en önemli etkenlerinden bir tanesi de siz değerli müşterilerimizsiniz. Sizlerle olan iletişimimiz hiçbir zaman kopmadı ve en iyi şekilde devam etti. Billur halı yıkama firması olarak birçok semt ve ilçe için hizmet vermekteyiz. Halı yıkama konusunda uzman olan ekiplerimiz ve son teknoloji ürünü olan makinelerimiz sayesinde evlerinizde kullandığınız her türlü halıyı detaylı bir şekilde ele alıyoruz. Gaziosmanpaşa’ya bağlı olan Sultangazi sakin bir semt olarak bilinmektedir. İnsanlar burada daha çok genç nüfus olarak yoğunlaşmış ve hal böyle olunca da teknoloji çok yakından takip ediliyor. Bizler de takip edilen ve sürekli gelişen bu teknolojiden ve internet çağından hiçbir şekilde geri kalmamaya çalışıyoruz. Artık hangi sektörde olursanız olun teknoloji ve internet bir şekilde sizleri buluyor. Bunu göz önünde bulundurarak internet sitemizi açtık ve yakın zamanda online olarak siz değerli müşterilerimize sitemiz üzerinden de online olarak hizmetler sunacağız.

Sultangazi halı yıkama çağrı merkezi ekiplerimiz 7 gün 24 saat boyunca telefon başında sizlere hizmet veriyor ve verilen hizmetlerimiz kusursuz bir şekilde gerçekleşiyor. Billur halı yıkama firması özel makineleri sayesinde en iyi şekilde halılarınızı yıkayıp sizlere teslim ediyor. Halılar bir evin en özel parçalarından yalnızca biridir. Seçim yaparken yalnızca görsel ya da kullanışlı olmasına bakmayınız halı seçiminde kullanılan malzeme ve doku da çok önemlidir. Bizler evlerine gittiğimiz her müşterimize halı seçimi hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz çünkü ilerleyen zamanlarda bireysel olarak temizlik olayına girdiğinizde çok fazla zorlanacaksınız. Halı seçiminde fiyatı ve kaliteyi bir kenara bırakın ya da tüm bildiklerinizi unutun. Halıyı elinizle kontrol ettiğinizde bile nasıl dokunduğunu ve işlendiğini anlayabilirsiniz. Halılarınız markalı olmak zorunda değil, adı duyulmamış birçok firma da kaliteli halılar üretebiliyor. Sık dokunan halılar tozu, kiri ve küçük canlıları çok çabuk hapseder ve temizleme işlemi çok zor olur. Hepimiz biliriz komşular olarak birleşip halı yıkadığımızı…

Günümüzde buna pek gerek kalmadı diyebiliriz çünkü artık profesyonel halı yıkama makineleri var. Bu makinelerin sulu ve susuz olarak çalışanları mevcut fakat yine de hiçbiri dört dörtlük hizmet veremez. Billur halı yıkama merkezi olarak dev makinelerimiz sayesinde kaliteli yıkama ve bakım hizmetleri veriyoruz. Süpürge ya da farklı makinelerle yapılan temizliğe benzemeyen çok farklı bir yönteme sahip çalışma stratejimiz sayesinde hem kısa sürede halılarınızı sizlere teslim ediyor hem de ilk günkü ışıltısı ile sizlere sunuyoruz. Billur halı yıkama firması fiyat konusunda da sektörün öden gelen isimleri arasında yer alıyor. Önde gelen derken sakın yanlış anlamayın en uygun ve en ucuz fiyatlardan bahsediyoruz. Firmamıza yaptığımız masraf çok fazla fakat bu masrafı sizlere hiçbir şekilde yansıtmadık ve yansıtmayacağız. Billur halı yıkama firması birikimlerini sektör için harcıyor ve siz değerli müşterilerimizin daha iyi hizmet alabilmesi için yeni teknolojik makineler için harcıyor. Hiçbir zaman ölü yatırım yapmıyoruz, firmamızın geleceği ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yenilikler adına yatırımlar yapıyoruz. Billur halı yıkama firması çağrı merkezlerinde sizlerden gelecek telefonları bekliyor. Sultangazi halı yıkama istekleriniz için çağrılarınız sonrasında en kısa sürede adreslerinize ulaşıp halılarınızı kapınızdan teslim alıyor ve firmamıza götürüyoruz.

Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında Gaziosmanpaşa’ya bağlı 14, Eyüp ve Esenler’e bağlı birer mahallenin katılımıyla kuruldu.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ