To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Taksim Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Taksim Halı Yıkama

 

taksim-hali-yikama

Taksim halı yıkama denilince akla Billur halı yıkama firması gelir. Haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
İstanbul denilince akla gelen ilk isimlerden biridir belki de Taksim, Beyoğluna bağlı olan Taksim gelişmişlik konusunda hem yapılanması hem de halkı açısından farklı bir yere sahiptir. Son dönemde ülkemizin içinde bulunduğu kaos ortamında direnişin sembolü olan Taksim yaratıcı zihniyetleri de ortaya çıkarmış ve bizlere insanların gücünü de göstermiştir. Farklı insanları ve farklı zekaları bünyesinde barındıran Taksim gelişim konusunda hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Turistlerin uğrak yeri olan ve birçok tarihi mekanı da bünyesinde barındıran Taksim sürekli olarak gelişmekte ve hızlı bir şekilde büyümektedir. Taksim sayesinde dünya bizi tanıyor desek yanlış olmaz ve her yıl bünyesine kattığı turistler sayesinde ülkemize de en iyi şekilde hizmet ediyor desek yine yanılmayız. Taksim güzelliğin ve yaratıcılığın sembolü, gelişmişliğin göstergesi bu güzelliğe dahil olmak adına burada yerleşmiş olan halkımıza en iyi şekilde halı yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. Taksim’in güzel insanlarına kaliteli halı yıkama hizmeti sınabilmek adına yıllarımızı bu işe adamış bulunuyoruz. İstanbul denilince Taksim akla geliyorsa temizlik sektörü denilince de akıllara Billur halı yıkama firması geliyor.

Halılarınızı en uygun fiyatlara ve en kaliteli şekilde sizlere sorunsuz bir şekilde teslim eden bir firmayız. Yaptığımız her çalışmada bu kaliteli insanlara kaliteyi nasıl daha uygun bir şekilde sunabiliriz diye düşünüyoruz ve sizler için Taksim halı yıkama hizmetimizde sürekli olarak kampanyalar üretiyoruz. Billur Halı Yıkama firmamız yaptığınız çağrılar sonrasında evinize gelerek halılarınızı ya da kilimlerinizi firmamıza taşır ve sizler bir fiş sunulur. Bu fiş bizde de bulunur ve sizlerin bilgileri bu fişte sisteme kaydedilir. Sisteme kaydedilen bilgileriniz uzun bir süre saklanır ve bizlerden bir daha hizmet almak istediğinizde bu bilgilerden yararlanarak adreslerinize kısa sürede ulaşılır. Fiyat bildirimi yapılır ve eğer kabul ederseniz işleme başlanır. Fiyatlarımı oldukça uygundur ve bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. Güzelliğin ve sembolü olan Taksim için bulunduğumuz sektörde en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bizlere nasıl ulaşabileceğiniz konusuna gelecek olursak eğer, çağrı merkezi numaralarımız ya da web sitemiz aracılığı ile firmamıza ulaşmanız mümkündür. Mevsimlik indirimlerimizden yararlanmak ve firma hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizlerden hizmet almış yakınlarınıza danışabilirsiniz, daha detaylı bilgi istiyorum derseniz web sitemiz sürekli olarak günceldir.

Firmamızın hizmetleri servis ağları, yaptığı çalışmalar ve düzenlediği indirimli fırsat dönemleri ile ilgili en geniş bilgilere de internet sitemizden ulaşmanız mümkün ve çok da kolaydır. Billur halı yıkama firması olarak Taksim sakinlerini dinliyoruz. Billur halı yıkama, taksim halı yıkama çağrı merkezi ekiplerimiz profesyonel isimlerden oluşuyor ve birçok halı modeli ve markası hakkında geniş bilgiye sahipler. Çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımız sizlere bu konuda her türlü yardımcı olacak kapasiteye sahiptir ve dilerseniz uzman çalışanlarımızdan da yardım almanız mümkündür. Bizler kusursuz bir hizmet için uğraşıyoruz bu yüzden her şeye para gözü ile bakmıyor ve önceliği sizlere hizmet etmek olarak düşünüyoruz. Billur halı yıkama firması haftanın her günü hizmetinizdedir. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerimiz ise esnek çalışma saatleri ile gecesini gündüzüne katıp sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Halı yıkama hizmetlerimizden memnun kalacağınıza garanti veriyoruz çünkü bizler son teknoloji yıkama ve vakumlama ürünlerini tercih ediyoruz. Daha iyi olabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek adına en kaliteli ürünleri ve son teknoloji makineleri satın alıyoruz. Halınızın yıkama ve teslim işleminden sonra da ne kadar titiz çalıştığımızın farkına varacak ve sürekli olarak firmamızdan hizmet almaya devam edeceksiniz. Billur halı yıkama firması değerli müşterilerine kaliteyi sunmak adına elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Taksim Meydanı, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alan ve İstanbul kentinin en ünlü noktalarından biri olan meydan. 2013 yılı başı itibariyle meydandaki trafiği kısmen yer altına indirecek olan Taksim Yayalaştırma Projesi halen devam etmektedir.

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ