Kategori arşivi: Uncategorized

Nepal Halı Yıkama

nepal-hali-yikama

 

Nepal halıyıkama kendine has dokusu açık renk ipliklerden yapılmış olması daha dikkat gerektiren narin yapısı vardır  ve oldukça zarif bir halı cinsidir her halının kendine has iplik yapısı kendine has dokuma tekniği vardır iplik yapısı farklı dokuma şekli farklı ise bakım temizlik ve yıkama da farklı olmalıdır firmamızda diğer halı türlerini itina ile yıkadığımız gibi nepal halılarda da gerekli ilgi ve hassasiyet gösterilmektedir biz her halıyı yıkarken özenle yıkıyoruz halı yıkama koltuk   koltuk yıkama işinde de siz müşterilerimizin hizmetinde olan firmamız  daima hızlı daima güvenli daima hijyenik kaliteli hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiştir  biz size en ucuz fiyata iş yapmayı taahüt etmiyoruz ama en kaliteli işçiliği mümkün olan en iyi fiyata sunuyoruz sizde temiz ve hijyenik mekanlar için billur halı yıkamayı secin

Hereke Halı Yıkama

hereke-hali-yikama

 

Hereke halıları ülkemizde üretilen halılar’ dır. Billur halı yıkama özel makinelerde yıkanır, halı yıkamada kaba kir ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeden fırçalama işlemine geçilir. Fırçalama işlemi sonrası hızlıca gelberi ile durulama yapılır. Eğer yıkayacağımız halı tüylü ise halı şampuanı tüy dip ve hav aralarına nüfuz etmesi için tek yönlü gelberi’ den önce ileri geri gelberi uygulamasında yapılabilir. Hereke halıların yıkanması halı şampuanıyla birlikte uyumlu klor atılması parlaklık ve hijyen sağlamada etkilidir. Billur halı yıkamada hereke halınızı yıkama işleminde tecrübeli personellerimiz olduğu için bir problem karşılaşmazsınız. Hereke halıları her evde görmek mümkün değildir. Eğer bir Hereke halınız varsa kesinlikle onun kıymetini bilmelisiniz.

İpek Halı Yıkama

ipek-hali-yikama

 

İpek halılar renkleri ve görünüşleriyle diğer halılardan farklıdır, ipek halıların fiyatları yüksek oldukları için alabilmesi en zor halılar dır. Bu halıları alabilmesi güç fakat kaybedilmesi çok kolaydır. İpek halı yıkama eğer yanlış yapılırsa bu halınızın eski haline asla gelemeyeceği anlamına gelir. İpek halılar yanlış yıkandığı takdirde rengini ve parlaklığını kaybeder. İpek halı yıkama işlemini tek tek yapmanız gerekir. İpek halılar diğer halılara nazaran daha kalın halılar’ dır. Öncelikle bu halıları toz ve kirlerden arındırmak için otomatik sıkma makinelerinde yıkadıktan sonra hemen sıkma makinesinde sıkıyoruz. İpek halı yıkama işleminde billur halı yıkama olarak tecrübeli çalışanlarımızla çalışıyoruz ve kesinlikle ipek halı yıkama işleminde hiç bir sorun çıkmaz.

Makine Halısı Yıkama

makine-halisi-yikama

 

Makine halıları eskiden taban halısı olarak kullanılırdı, şimdilerde ise evlerde ve iş yerlerinde kullanılıyor. Makina halıları yünden yapılmaktardır, yıkama işlemi titizlikle yapılması gerekir ve bu halıları zarar görmeden hijyenik yıkanması gerekir. Billur halı yıkama olarak makina halılara çok önem vermekteyiz, son teknolojik makinalarımızla makina halıları temiz ve titizlikle temizlemekteyiz. İlk günkü parlaklığına kavuşan halılar santrafuj sıkma makinamızda sıkılarak kurutmaya geçer. Bu kurutma işleminde halılar güneş görmez halılar hem solmaz hem daha kısa sürede kurur. Son aşamada makina halıları kontrolden geçer paketlenmeye verilir. Paketlenen halılar size ulaşmaya hazırdır. Billur halı yıkama olarak en güvenilir personellerimizle sizin halılarınızı temiz yıkamak için iş başındayız.

Milas Halı YIkama

milas-hali-yikama

 

Milas halılar yıkandıklarında renklerin birbirine girmesi gibi sorun yaşayabilirsiniz. Milas halıları evde yıkanmamalı ve herkesin yaptıgı sorunlardan biri olan toplu yıkama…

Milas halılar çok dayanıksız olduğundan dolayı yıkandıgı andan intibaren hemen kurutma işlemine geçilmek zorundadır. Fırçalama işlemi sonrası hızlı kurutma işlemine geçiyoruz. Halılarınızın güvenli bir şekilde size ulaşması için tek yönlü kurutma işlemi yerine çift yönlü kurutma işlemine geçiş yapıyoruz bu işlem halılarınızın sağlıgını arttırıp güvenli bir şekilde kullanım ortamı yaratacaktır .

Kullanılan şampuanların herşeyden büyük katkısı vardır. Billur halı yıkama halı şartlarınız ne kadar uygun olmasada halıların ferahlıgını arttırmakta bire birdir.

Isparta Halı Yıkama

isparta-hali-yikama

 

Isparta halıların yıkanırkenki en büyük sorunu yıkama esnasında renklerin karışmasıdır . Isparta halılarının yıkanmasında renk karışımlarını engellemek için halıları mutlaka tek tek yıkamalısınız.

Billur halı yıkama ısparta halıları kaba kir ve tozlardan arındırılıp ıslatıldıktan sonra hemen hızlıca fırçalama işlemine geçilmektedir. Fırçalama işleminden sonra ileri geri hareketlerle kurutma işlemi yapan makinalara gönderilir.

Halınız uzun tüylü ise billur halı yıkama olarak en özenli iç tüy çalışmalarımızla sizleri memnun edecegiz.Kullandığımız şampuanlar halılar için en uygun olanlardandır. Şampuanların halılarınızın ferahlığının artmasına ve sağlıgının uzamasına sebep olacaktır. Bu yüzden halılarınızı Billur halı yıkamaya vererek evlerinizi ferahlatabilsiniz.

Yün Halı Yıkama

yun-hali-yikama

 

Yün halıları yıkamanız için öncelikler yün halılar için yapılmış olan özel deterjanlar kullanmanız gerekmektedir. Bu deterjanlar yünler için yapılmıştır. Yünlerin yıpranmalarını engeller. Yün halıları silerken dikleştirmeyen şampuan kullanmalısınız.

Yün halınıza su dökülürse suyun yayılmasını engelleyip bir kuru bez ile suyu alınız. Yün halıları yıkamak için soğuk su ve yün deterjanı kullanmalısınız. Tüm bunların yerine Billur halı yıkama firmamıza vererek sudan tasarruf yapıp hiç yorulmadan gün içerisinde yün halınızı temizletebilirsiniz. Yün halılarınızı yün halılar için yapılmış özel makinalar kullanmaktayız.

Bu makineler halınızın bakımınıda yapmaktadır. Yün halılar bakım görmediği zamanlarda eskimeye ve sökükler oluşturmaya başlar.

Yörük Halı Yıkama

yoruk-hali-yikama

 

Günümüzde pahalı olan halıların içinde yer alan yörük halı, bakımlarının zor olması ve kullanılan evde yanlış kullanım sonucu olan boya akmalarından dolayı evlerde kullanılmamaya baslanmıstır.

Fakat yörük halı kullanan kişiler halılarını temizlik firmalarına vermekten çekinirler. Çünkü temizlik firmalarının gerekli önemi vermeyip halıları yıprattıklarını sanarlar, ve haklılar. Birçok temizlik firması yaptıkları işi para için yaptıkların dolayı bu işlere gerektigi önemi vermemektedir.

En basit olarak yörük halı yıkamalarında fırçaların gerektigindende ince olması gerekmektedir. Bunun gibi birçok şartlarla yıkanan halıların gerek sağlık gerekse yapı bakımından en ince ayrıntısına kadar bakım yapmak zorunludur. Bakım yapılmadıgı durumlarda halınızın direnci azalır.

Step Halı Yıkama

step-hali-yikama

 

Step halı yıkama diğer halı yıkama metodların aksine değişik bir yöntemi vardır. Gerek dokuma tarzları gerekse yapılış bakımından diğer halı türleriyle hiçbir alakası bulunmamaktadır.

Step halılar yanlış yıkandığında içindeki kauçuk ve yünler yıpranır, içinde alt tarafta bulunan astarların yıpranmaması için özel şamşuanlar kullanılmaktadır halılar genellikle sert fırçalarla yıkanmakta buda halıların yıpranmasına sebep olmakta.

Halılarınızın yıpranmaması için şampuanların işini bilen birileri tarafından yapılması gerekmektedir. Billur halı yıkama halınızın en sağlıklı bir şekilde şekillendirip temizliğini yapar. Kapınıza kadar gelen Billur halı yıkama ekibi dikkatli bir şekilde halınızının temizliğini gün içinde yapmakta dır.

 

 

 

Shaggy Halı Yıkama

 

shaggy-hali-yikama

 

SHAGGY HALI YIKAMA, SHAGGY HALI YIKAMA FABRİKASI, SHAGGY HALI YIKAMA FABRİKALARI

Evlerimizi daha şık ve güzel yapmak için halı seçimleri oldukça önemli. Son moda shaggy halılar şık ve kullanışlı ama evimizdeki imkânlarla da temizlemesi bir hayli zor. Gösterişli ve uzun tüyleri olması güzel ama içine yerleşen toz ve kirden kurtulmak kolay olmuyor. Düzenli süpürme işlemi ve silkme yöntemi halıyı tam temizleyemez. Halı üzerinde biriken havların ve dibine çökmüş tozların profesyonel makinelerle temizlenmesi şarttır. Düzenli temizlik yapılmaması halinde bakteri üretimi ve alerjen konusunda sorun oluşturabiliyor. Bu nedenle profesyonel ellerde iyi bir temizlenme işleminden geçmesi sağlığınız açısından da gerekmektedir. Bizim sizlere sunacağımız hizmetle bu sorun ortadan kalkacak halılarınız mis gibi olacaktır.

Shaggy halınızı tamamıyla el değmeden robot bilgisaraylar sistemiyle temizlemekteyiz. Halınızın öncelikle tozu alınarak, sonrasında bitkisel halı şampuanlarıyla fırçalama yapılarak yıkanır. Hiçbir kalıntı kalmayacak şekilde durulanır.  Malzemesine uygun koşullarda kurutulur. Vakumlama işlemiyle derinlere nüfuz etmiş tozlardan arındırılır. Ve doğru paketleme işlemi yapılarak teslim edilir. Fabrikamızda temizlenen her halı ipliği, dokunma şekli, boyası gibi faktörler göz önüne alınarak yıkanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağlıklı temizlik önceliğimizdir. Profesyonel ekimiz ve son teknolojiye uygun halı yıkama makinelerimizle istenilen sonucu elde edeceğimize güvenimiz tamdır.

Halılarınızı bu işin profesyoneli ve bu sektörde tecrübe sahibi firmalar tarafından yıkanması önemlidir. Yanlış ya da tecrübesiz kişiler tarafından, bu işlemler doğru koşullarda ve makinelerle yapılmazsa halınıza zarar verebileceği gibi tam anlamıyla da bir temizlik sağlanamaz.  Sizde problem yaşamadan, tereddütsüz ve sorunsuz bir halı yıkama işlemi yaptırmak istiyorsanız ve halınızı teslim ettiğinizden daha temiz olmasını istiyorsanız, halınızı yıkatmak için doğru adrestesiniz. Shaggy halı yıkama koşullarına uygun bir şekilde halı yıkama fabrikamızda temizlenir.

Firmamıza telefon veya internet üzerinden sipariş formu doldurarak, temizlenmesini istediğiniz halılar istenilen tarihte adresinizden alınarak sipariş makbuzuyla teslim alınır. Temizleme işlemi tamamlanan halılar istenilen tarihte teslim edilerek ücret kapıda ödenir.

Halınızın sağlıklı şartlarda temizlenmesi, uygun ekipmanlarla doğru işlemler yapılması, hizmet kalitesi için bizi tercih etmekle yanılmadığınızı görebilirsiniz.

Shaggy halı yıkama hijyen kurallarını hiçe saçmadan kullanılmasının sonucu kötüdür. Shaggy halılar bazı yıkama fabrika hatalarının sonucunda oluşan kirler ile vakitinizi harcarsınız. Fakat bu sorunu Billur Halı Yıkama fabrikalarında görme şansını müşterilerimize sunmuyoruz.

Shaggy halılarınızı özel firmamızda yıkadıgımız için hiçbir leke, kir ve benzeri hatalar göremezsiniz. Bu halıların hasar almamasının sebebi tamamı robot bilgisayarlar tarafından insan eli değmeden yapılmasıdır.

Bu halıların hav boyları 3 cm ile cm 5 arasında değişmektedir. Shaggy halı dogru yıkanmadıgında oluşacak kir ve mikroplar sizi zamanla hasta edebilir. Hasta olmak istemiyorsanız Billur halı yıkama size doktor gibi gelecektir.

El Dokuma Halı Yıkama

el-dokuma-hali-yikama

 

El Dukuma halı yıkama konusunda yğun tecrübe ve deneyime sahip personelimiz firmaızda bulunan yüksek teknoloji ekipman ve donanımlar ile kıymetli ve özel el dokuması halılarınızı ilk günki kadar temiz ve parlaklığını kazandıracak şekilde yıkamakta ve kir, leke, halı akarı gibi toz ve pisliklerden arındırmaktadır.

Su bazlı boyama ve özelliğine göre farklı kıymetlere sahip olan el dokuması halılarınız işinde ehil olmayan tecrübesiz ve deneyimsiz kişi ve firmalarda yıkanmak istendiğinde leke, pislik, ve temizliği ypılayım derken halının özellliği ve deformasyonu sözkonusu olabildiği gibi ciddi şekilde yıpranması ve özelliğini yitmesi mümkündür, bu seple el dukması halılarınız yıkatacağınız firmanın el dokuma halı yıkamak için gerekli ekipman ve donanıma sahip olması gerektiğini ve en önemlisi tecrübe ve deneyimli olduğunu olumsuzluk yaşamamak adına lütfe araştırınız ve sorgulayınız.

Dokuma halıların yapımında 2 farklı tür boya kullanılmaktadır, bu boyalar Kökboyası ve kimyasal boyalardır.

El Dokuma halılarda kullanılan kökboyası kimyasal boyaya göre daha hoş ve daha parlak bir görünüm vermekte olup, aynı zamanda hassas bir boya türüdür ve özel yıkama koşuları gerektirmektedir, her iki boyaylada dokunarak üretilmiş olan el dokuma halılar, el dokuma halı yıkama işini bilmeyen ehil kişilerce yapılan müdahale ve temizleme maksatlı işlemlerde ve bakım yaptırırken oldukça büyük zararlara yol açılarak deforme olabilmekte ve geri dönüşü olmayan maddi zararlar doğabilmektedir.

El Dokuması Halılarınızı yıkayan firmanın sizin el dokuması halılarınıza yapacağı halı yıkama temizleme çalışmalarının organik ve halılarınızı deforme etmeyecek malzeme ve ekipmanlarla yapılacak olduğuna ve el dokuma halı yıkama tecrübeleri olduğu garantisini vermeleri gerekmektedir.

Billur Halı Yıkama olarak yılların verdği tecrübe ve deneyim ile eldokuma halılarınızı en iyi şekilde temizleyerek yıkayacağımızı,  el dokuma halınıza evinizden alınma süreci ve geri dönüş sürecinde hijyen ve temizlik kuralları dışında hiç bir olumsuzluk yaşatmayarak sizi memnun kılacağımızı firma müşteri memnuniyeti düsturu ve prensibiyle tahüt ediyoruz.

El dokuma halı yıkama ve temizlik konusunda bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürü eder dost ve sevdikleriniz ile billur halı yıkama el dokuma halı temizliği konusunda olumlu yorum, görüş ve eleştirilerinizi paylaşmanızı diler, bu konuda yapacağınız paylaşımlarınızdan billur halı yıkama olarak memnuniyet duyarız.

Bünyan Halı Yıkama

 

bunyan-hali-yikama

 

Bünyan halı yıkama işlemini itina ile yapmakta olan billur halı yıkama firması olarak çalışanlarımız halılarınızı yıkar iken gereken hassasiyet ve özeni göstermekte olup, bünyan halı yıkama işlemi sırasında halının özelliği ve cinsi gereği en doğru temizleme işlemi için gereken bilgi ve donanıma sahiptir.

Siz her ne kadar gözünüzle göremediğiniz kirlere temiz diyebiliyorsanızda yüzeysel temizliğinin yanı sıra halının en iç tabanına kadar işlemiş olan kir ve bakteriler doğru temizlik ve halı yıkama işlemi uygulanmadığı taktirde kullanmakta olduğunuz halının yüzey altındaki kir ve bakteriler zaman içinde koku ve yoğun bakteri barındırabilmektedir, bu durum evinizdeki halı üzerinde yoğun zaman geçiren cocuklarınız için ciddi sağlık sorunları ve tehlike arz etmektedir.

Bünyan halı yıkama işlemi diğer halıların aksine çok titiz ve uygun şartlar altında temizlenmesi gereken özel bir halı türüdür, ve yıkama ve temizlik esnasında özelliğine göre yıkama ve temizlik işleminden geçirilmelidir, tıpkı kişisel çamaşırlarımızı çamaşır makinasında yıkar iken pamuklu, yünlü, hassas, veya beyaz, renkli çamaşırların yıkanma ve temizlik proğramlarında yapılan ısı ayarı ve programı yapıldığı gibi doğru koşullar altında en doğru şekilde özelliğine göre temizlenmesi ve yıkanması gibidir.

Doğru işlemlerden geçerek yıkanmış olan bünyan halılarınızının kullanım ömrü uzayacağı gibi, sizlerinde firmamız tarafından yıkanan bünyan halı yıkama hizmetimizden menuniyetiniz artacaktır.

Halı yıkama fabrikaları olarak profesyonel ekip ve donanım ile işini en iyi şekilde yapan halı yıkama firmasının paralelinde, profesyonelim görünümü vererek oto yıkama şeklinde yerde ve sağlıksız koşullarda halı yıkayan firmalarda günümüzde oldukça artmasından dolayı işini para için yapan bir çok meslek grubuda ortaya çıkmış bulunmaktadır, bu durumla karşılaşmamak ve olumsuz durumlar yaşamamak için halı yıkama firmanızı özenle seçmeniz konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Billur Halı Yıkama fabrikası olarak , Bünyan halı yıkama konusunda oldukça başarılı olan firmamız işini sırf para kazanmak için değil, müşteri memnuniyeti ve devamlılığı esas alan iş prensibi ve dürüstlük çerçevesinde yapmaktadır.

Doğru halı yıkama fabrikası bulamadığınızdan yakınıyor ve profesyonel bünyan halı yıkama firması arıyorsanız, halılarınıza yapışan ve istenmeyen lekeler yüzünden rahatsız duyuyor ve iyi şekilde temizlenmediği ve koku yaptığını düşünüyorsanız, Billur Halı Yıkama firması ile işinizi oldukça kolaylaşacak ve vazgeçemeyeceksiniz.