To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Yatak Yıkama

Ana Sayfa » Yatak Yıkama

Firmamız tarafından yapılan yatak yıkama işlemi şimdi yeni teknolojik ürünleriyle yatak yıkama yapmaktadır. Yataklarınızın üzerindeki herhangi bir kir, leke varsa firmamız size en iyi desteği verecektir. Yatak,döşek yıkama talepleriniz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Yatak lekeleri ve kirleri sağlığınızı tehdit edebilir. Sağlıklı bir yaşam yaşam, günde ortalama 7 saat geçirdiğiniz yatağınızı temiz olması çok önemlidir.
Yatak içerine biriken toz ve kirler astım hastalığına neden olabilir.

Bu sebeple yataklarınızı, güvenir bir yatak yıkama firmasına yıkattırmanız  da son derece fayda vardır.

Firmamız tarafından yapılan yıkama işlemi şimdi yeni teknolojik ürünleriyle yatak yıkama hizmeti vermektedir. Yataklarınız üzerindeki herhangi bir kir, leke, toz varsa firmamız size en iyi desteği verecektir.

Biz Yatak yıkama işlemini nasıl yapıyoruz ihtiyacınız olması halinde firmamızı arayıp sizinde uygun olduğunuz bir zaman dilimine randevu alıyorsunuz randevu günü ve saatinde uzman ekibimiz gerekli tüm ekipmanları ile adresinize geliyor. İlk olarak yataklarınızda bulunan tozları kuvvetli vakum makinesi ile vakumlayarak tozdan arındırıyor tozdan arındırılan yatağınız köpük makinesi ile köpükleniyor vakum makinası ile tekrar vakumlanıp nem seviyesi en aza indiriliyor.

Yatak yıkama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakındayız.

Müşteri Yorumları