To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Yenibosna Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Yenibosna Halı Yıkama

 

yenibosna-hali-yikama

Yenibosna halı yıkama sektöründe, Billur halı yıkama firması kendi içerisinde yaptığı işler sayesinde sektöre örnek teşkil ediyor ve lider konumunu hak ediyor.

Bahçelievler’e bağlı olan semtimiz özellikle 90 senesinden sonra yoğun nüfus artışı ile birlikte birçok insana ev sahipliği yapmıştır. İnsan sayısının artması ile birlikte semtimizi olumsuz etkileyen en büyük neden çarpık kentleşme olmuştur. Çarpık kentleşme farklı sorunları da beraberinde getirmiştir. Bunlardan ilki trafik ve yerleşim sorunlarıdır. Yenibosna gelişmekte olan bir semtimiz fakat batı ve doğu öğeleri birbirinden tamamen bağımsız olarak işlemektedir. Sanayi bölgesi ve yerleşim bölgesi olarak ayrılan iki farklı alandan oluşur. Bizler Yenibosna ’da Billur halı yıkama firması olarak siz değerli halkımıza temizlik konusunda hizmet veriyoruz. Yaptığımız işin daima arkasındayız ve bu işle ilgili kazandırdığımız parayı yine farklı alanlarda değil bu sektördeki gelişimimiz için harcıyoruz. Daha iyi olabilmek adına teknoloji daha yakından takip ediyor ve sektörde olan ihtiyaçları en iyi şekilde analiz ediyoruz. Kadromuz eğitim konusunda uzmandır ve iletişim konusunda da sizlere klasik esnaf ağzı ile yaklaşmaz. Daha modern çizgileri olan Billur halı yıkama firması siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için çalışmalarını en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyor. Billur halı yıkama firması kendi içerisinde yaptığı işler sayesinde sektöre örnek teşkil ediyor ve lider konumunu hak ediyor. Maliyeti azaltmak için teknolojik yeniliklerden uzak duran firmalar klasik hizmet anlayışına sahip fakat bizler az önce de belirttiğimiz gibi daha çağdaş ve modern hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.

Halılarınız için çok yüksek maliyetli makinelerini bünyemize katıyoruz ve bu sayede sizlere verdiğimiz hizmet daha kaliteli bir hale geliyor. Yenibosna sakinlerinin hak ettiği halı yıkama servisi bir telefon kadar yakın. İnternet adresimiz de aynı şekilde sizlere yenilikçi bir hizmet sunuyor. Yenibosna halı yıkama için firmamızın düzenlediği kampanyalar ve sizlere sunduğu hizmetler tek bir adreste toplanmış durumda. Billur halı yıkama merkezi diye arattığınız anda bizler hakkındaki tüm olumlu görüşlere de ulaşabiliyorsunuz. Olumsuz yorumlar elbette var fakat bizler asla kırılmıyor ya da darılmıyoruz eksiklerimizi nasıl kapatabiliriz ya da daha iyi nasıl olabiliriz diye sürekli çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu işi yapıyor olmaktan gurur duyuyoruz çünkü insanların memnuniyetini görmek ve sizlere güvendiğini görmek çok farklı bir mutluluk. Yenibosna halı yıkama firması olarak biz Billur halı yıkama  sektördeki diğer firmalar gibi parayı aldıktan sonra ortadan kaybolmuyoruz. Sürekli belirttiğimiz tek bir şey var biz insanlarla ilişki kurmayı ve iletişim halinde olmayı seviyoruz.

Billur halı yıkama firması olarak halı temizliği konusunda farklı yöntemler deniyoruz ve bu halılarınız için daha iyi oluyor. Yaz ayları geldi ve genel bir temizlik şart. Bu temizlik sizleri çok fazla yoracak ve bunun içinde halılar da var. Halılarınızı bizlere emanet edin inanın pişman olmazsınız. Yenibosna halkı için yapabileceğimizin en iyisini yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Halılarınızı evlerinizden alıyoruz ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra yine adreslerinize özel araçlarımızla birlikte teslim ediyoruz. Müşteri ilişkilerinde uzman olan kadromuz aynı şekilde işçilik konusunda da uzmandır. Fiyatlara gelince en son kafanıza takacağınız şey olsun. Ödeme kolaylığı ve uygun fiyatlar Billur halı yıkama firmasında mevcut. İlk önceliğimiz para değil sizlerin memnuniyeti bunu her seferinde söylüyoruz, bu yüzden ödeme kolaylığı sizlere sunuluyor. Halılarınızın temizliği ve dip köşe bakımı en iyi şekilde yapılarak sizlere sunuluyor ve sizlere sunduğumuz anket değerlendirme formları sayesinde de memnuniyetinizi belirliyoruz ek olarak eksiklerimizi görüyor ve gerekli işlemleri kısa sürede yapıyoruz. Billur halı yıkama firması sizlere bir telefon kadar yakın ve siz ne zaman isterseniz o gün kapınızda.

İstanbul Bahçelievler ilçesi sınırları içerinde bir semttir. Yenibosna Spor Kulübü’ne ev sahipliği yapar. 1990 sonrası yoğun bir nüfus artışı göstermiş ve plânsız büyümüştür. Batı kısmı sanayi bölgesi iken, doğusu yerleşim bölgesidir.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ