To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Yeşilköy Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Yeşilköy Halı Yıkama

yesilkoy-hali-yikama

İstanbul’un güzide semtlerinden bir tanesi için Yeşilköy için Yeşilköy halı yıkama sektöründe Billur halı yıkama mağazaları olarak kaliteli bir şekilde temizlik ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Firma olarak hedeflerimizde siz değerli müşterilerimize sürekli olarak bahsediyoruz. Biliyoruz artık sıkıldınız fakat sizlere daha fazla hizmet etmek ve bunlardan sizleri haberdar etmek de bizim en büyük görevimiz. Billur halı yıkama firması olarak tek bir bölge ya da semt için çalışmıyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz ve güler yüzlü çalışanlarımız ile bir bütün olarak İstanbul ‘un farklı bölgeleri için halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Billur halı yıkama firması kısa vadede değil uzun vadede başarı elde etmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve sizlere sunduğu hizmetler dahilinde gerekli desteği de alıyor. Firmamız çağın gerektirdiklerine ayak uydurmaya çalışıyor çünkü bu devirde teknolojiyi ve gelişimi yakalayamadığınız an gerilerde kalırsınız.

Firma olarak sürekli olarak ileri adım atıyoruz bunun en önemli nedeni ise sektörün de hızlı bir şekilde yol almasıdır. yeşilköy Halı yıkama firmaları sürekli olarak kampanyalar düzenler ve bu kampanyalar genellikle her firmanın ortak aldığı kararlardır. Bizler bu sektörde tek başımıza ilerliyoruz çünkü kendi alt yapımız ve değerlendirme toplantılarımız sayesinde genç beyinlerimizle birlikte en ideal fikirleri ortaya atarak en uygun kampanya ve fırsatları siz değerli Yeşilköy halkına sunuyoruz. Civar bölgelerde de bizlerden hizmet almış olan yakınlarınız varsa eğer firmamız hakkındaki düşüncelerini sorabilirsiniz. Bizler sürekli olarak iletişim halinde olan ve iletişime fazlasıyla önem veren bir firmayız. Her çalışmamızda acaba müşterilerimizin memnuniyeti ya da tavrı nasıl olacak şeklinde düşünür ve buna göre hareket ederiz. Billur halı yıkama firması çevre bölgelerden de sipariş almaktadır ve aldığı siparişleri en kısa sürede kişilere teslim etmektedir. Bir halı yıkama firması için büyük kurum ya da şirketlerle çalışmak gurur vericidir çünkü bu tarz işler altından kalkamayacak kadar zor işlerdir. Peki bizler ne yapıyoruz da bu işlerin altından kalkıyoruz? Yeşilköy halı yıkama Ekip arkadaşlarımız bu alanda uzman ve en önemlisi her müşterimize yetecek kadar çalışanımız ve aracımız mevcut. Biraz abartılı gibi gelebilir fakat sürekli olarak artan personel sayımız ve araç sayımız sayesinde gün içerisinde randevu aldığımız her eve en kısa sürede ulaşıyor ve ürün alımını yapıyoruz.

Fiyat konusunda sektörün klasiği ve değişmeyen hesabı olan metre kare hesabı ile hareket ediyoruz. Fiyat belirleme bu anlamda çok kolay fakat önemli olan nokta metre kare hesabında yapılacak olan indirim. Her firma kendine göre bir fiyat listesi hazırlıyor ve genel olarak her firma sektörün altında fiyatlar sunuyor. Peki, sizleri bize çeken fiyat mı yoksa kalite mi? Tabii ki her iki seçenek de. Yeşilköy halı yıkama konusunda teknoloji harikası makinelerimiz insan gücünün de desteği ile ürünlerinizi en iyi şekilde sizlere teslim etmemizi sağlıyor. Sektör genelinde araştırmalarımızı sıklıkla gerçekleştiriyoruz ve fiyat listelerini bir şekilde öğreniyoruz. Billur halı yıkama firması olarak bizi ve sizleri zor durumda bırakmayacak ve her iki tarafa da kazandıracak olan en düşük fiyatları belirliyoruz. Billur halı yıkama firması sizlerin firmanız ve bu yüzden ne yapıyorsak sizler en uygun fiyatlara kaliteli halı yıkama hizmeti alın diye yapıyoruz. Kampanyalarımız sizler için… Değerli müşterilerimiz bize olan güvenlerini ve duydukları memnuniyeti çevrelerine Billur halı yıkama firmasından bahsederek bizlere gösteriyorlar. Bu mutluluk bizim için çok değerli ve anlatılmayacak derecede büyük bir mutluluk. Firma olarak en iyi referansımız müşterilerimiz ve bizler hiçbir şekilde bu referansı kaybetmek istemiyoruz.

Yeşilköy ya da 1926 yılından önceki adıyla Ayastefanos, İstanbul’da Yeşilyurt ve Florya mahalleleri arasında yer alan Marmara Denizi kıyısındaki Bakırköy şehir merkezinin yaklaşık 7 km batısında bir mahalledir.

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ