To Add text visit here Appearance >> Theme Options >> Header Settings

Müşteri Hizmetleri

0212 648 41 11

Çalışma Saatleri

07:00-22:00

Zeytinburnu Halı Yıkama

Ana Sayfa » Halı Yıkama Servis Bölgeleri » Zeytinburnu Halı Yıkama

zeytinburnu-hali-yikama

Zeytinburnu halı yıkama için hizmet veren Billur halı yıkama firmamız çağrı merkezleri ile birlikte haftanın her günün telefon üzerinden destek de vermektedir.

Düzenli temizlenmesi gereken ev eşyaları sıralamasında ilk sıralarda yer olacak ürünlerdir halılar. Sürekli olarak kirlenmeye müsaitlerdir çünkü olan toz halıların dibinde birikir ve insanların da üzerine bastığını düşünürsek ne kadar kirli olabileceğini tahmin etmek çok da zor olmaz. Gün içerisinde evlerimiz dışarıdan gelen bakterileri barındırır küçük canlılar da halı diplerinde yer edinir ve bunlara mikroorganizmalar da dahil. Gözle görülmesi imkansız olan bu küçük kirler elle yıkama sonucunda çok fazla temizlenemez. Klasik yöntem olan çırpma ya da sopa ile vurma gibi işlemler de faydasızdır. Halılar düzenli olarak temizlenmeli çünkü sağlığınız için bu çok önemlidir. Temizlenmeyen halı tozu hapsederek sizlere daha fazla zarar verebilir. Özellikle evlerinde yeni doğmuş bebek ya da küçük yaşta çocuğu olan aileler bu temizliğe çok daha dikkat etmelidir. Bizler Billur halı yıkama firması olarak düzenli olarak temizlikten yanayız. Sabit kullanıcılarımız dönemsel olarak bizleri arar ve gerekli bakım servis hizmetlerini firmamızdan alırlar. Zeytinburnu için de hizmet veren firmamız çağrı merkezleri ile birlikte haftanın her günün telefon üzerinden destek de vermektedir. Yakın zaman da internet adresimiz üzerinden verilecek hizmet sayesinde online olarak teknik destek ekiplerimizle görüşebilecek ve bu sayede olası negatif durumlarda bizlerle görüşebileceksiniz. Çağrı merkezi ekiplerimiz çok yoğun çalışıyorlar ve bu yorucu tempo onların da çalışma saatlerini arttırıyor. Fedakarlık yaparak esnek çalışma saatleri ile firmamıza destek olan çalışanlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Billur halı yıkama firması Zeytinburnu halı yıkama hizmet sektöründe çözüm üretmek ve kısa sürede eyleme dökmek için daha çok çaba gösteriyoruz. Alanında uzman bir kadro ile hareket etmek işlerimizi çok daha kolay hale getiriyor diyebiliriz. Yaptığımız her iş siz değerli müşterilerimizin faydası için. Para kazanmak daha sonraki hedefimiz ilk olarak sabit müşterilerimizi elimizde tutmak ve yeni gelecek olan müşterilerimiz için de farklı bir servis hizmeti sunmak. Billur halı yıkama firması olarak sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve üstün teknoloji makinelerimiz sayesinde temizlik hizmetlerimizi her geçen gün daha da iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Zeytinburnu halkı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyor ve sürekli olarak kampanyalarımızla onların ilgisini çekmeyi sağlıyoruz. Yüksek fiyatlar bizim firmamıza göre değil ve bu fiyatlardan kaçmaya çalışıyoruz. Kaliteli halı yıkama hizmetini uçuk fiyatlara veren firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Sektörde birçok dolandırıcı firma mevcut. Verdiği sözleri yerine getirmeyen ya da yaptığı işi düzgün yapmayan. Billur halı yıkama firmasına fazlasıyla güvenebilirsiniz. Bizler yıllardır bu piyasadayız ve hiçbir şekilde müşterilerimizi üzmedik.

Fiyat ve kalitesi konusunda bu piyasada bulabileceğiniz en iyi firma ve en iyi ekip Billur halı yıkama firmasının bünyesindedir. Sürekli olarak gelişen ve büyüyen firmamız siz değerli müşterilerimizin isteklerini de anında yerine getirmeye çalışıyor. Servis ağlarımızın yetersiz olduğu dönemlerde aldığımız uyarılar ve geri dönüşler sayesinde bu sorunu da kısa sürede halletmiş olduk. Çalışanlarımıza ve müşterilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır çünkü sizler varsanız biz de varız. Firma olarak sunduğunuz fırsatlardan nasıl haberdar oluruz diyorsanız eğer çağrı merkezi numaralarımız sizlere hizmet ediyor. İnternet üzerinde biraz araştırma yaparsanız firmamızın çalışmaları hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kaliteli temizlik ve bakım hizmetleri için bizi arayın ve en uygun saatte evlerinize konuk olalım. Billur halı yıkama merkezinin fiyatlarını öğrenince sizler de çok şaşıracaksınız ve aldığınız hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu gözlerinizle göreceksiniz, bunun garantisini veriyoruz.

 

 

 

Etiketler:, ,

Comments are closed.

 

      

Billur Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

SERVİS BÖLGELERİ